همشهری آنلاین: قایقرانان کشورمان در پایان مسابقات مسافت ۱۰۰۰ متر و ۲۰۰متر رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در سمرقند ازبکستان ۱۳ مدال رنگارنگ کسب کردند.

Sport

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پس از برگزاری مسابقات پاراکانوي قهرمانی آسیا كه با قهرماني تيم ايران به پايان رسيد، مسابقات مسافت 1000 متر آغاز شد و نمایندگان کشورمان پس از رقابت در 8 ماده در نهایت در 6 ماده موفق به کسب مدال شدند.

در کایاک یک نفره 1000 متر مردان زیر 23 سال، امید احمدی با زمان 3:49.851 دقیقه پس از قایقرانان ازبکستان و قزاقستان موفق به کسب مدال برنز شد.

در کانوی یک نفره 1000 متر مردان زیر 23 سال، محمدنبی رضایی با زمان 4:09.478 دقیقه پس از نمایندگان تاجیکستان و ازبکستان مدال برنز کسب کرد.

در کایاک یک نفره 1000 متر مردان جوان، ایلیا نادرنژاد با زمان 3:56.688 دقیقه پشت سر قایقرانان قزاقستان و ازبکستان سوم شد و مدال برنز به دست آورد.

در کانوی یک نفره 1000 متر مردان جوان، عرفان زنده‌پی با زمان 4:20.814 دقیقه با اختلاف هزارم ثانیه از کسب مدال بازماند و چهارم شد. در اين ماده نمایندگان قزاقستان، ازبکستان و تایلند اول تا سوم شدند.

در کایاک دونفره 1000 متر مردان زیر 23 سال، محمدهادی جعفری و علیرضا جهان‌نما با زمان 3:36.47 دقیقه پس از نمایندگان ازبکستان، چین تایپه و قزاقستان چهارم شدند.

در کایاک دونفره 1000 متر مردان جوان، ایلیا نادرنژاد و علیرضا مرادی با زمان 6:23.06 دقیقه دوم شده و مدال نقره کسب کردند.

در این رقابت نماینده قزاقستان اول و نماینده ازبکستان سوم شد.

در کانوی دونفره 1000 متر مردان جوان، کمیل خزائی و عبداله مشایخ با زمان 4:00.58 دقیقه پس از قایقرانان ازبکستان و قزاقستان مدال برنز کسب کردند.

در کایاک چهارنفره 1000 متر مردان زیر 23 سال، تیم ایران با ترکیب امید احمدی، علیرضا جهان‌نما، محمدهادی جعفری و پوریا شریفی با زمان 3:10.06 دقیقه مدال نقره کسب کرد. در این ماده نمایندگان ازبکستان و قزاقستان اول و سوم شدند.

بر این اساس در پایان مسابقات مسافت 1000 متر تیم ایران موفق به کسب 2 مدال نقره و 4 مدال برنز شد.

در ادامه نمایندگان کشورمان در 11 ماده مسافت 200 متر به مصاف حریفان رفتند.

در کایاک یک نفره 200 متر مردان زیر 23 سال، پوریا شریفی با زمان 37.991 ثانیه سوم شد و مدال برنز دریافت کرد. در این رقابت نمایندگان تایلند و چین تایپه اول و دوم شدند.

در کانوی یک نفره 200 متر مردان زیر 23 سال، محمدنبی رضایی با زمان 42.818 ثانیه ششم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، چین تایپه و قزاقستان روی سکو رفتند.

در کایاک یک نفره 200 متر بانوان زیر 23 سال، آرزو حکیمی با زمان 42.051 ثانیه بر سکوی اول آسیا ایستاد و صاحب مدال طلا شد. نمایندگان قزاقستان و چین تایپه مدال نقره و برنز گرفتند.

در کانوی یک نفره 200 متر بانوان زیر 23 سال، فاطمه کرمجانی با زمان 49.782 ثانیه پس از قایقران ازبکستان صاحب مدال نقره شد و نماینده تایلند بر سکوی سوم ایستاد.

در کایاک یک نفره 200 متر مردان جوان، مهرشاد شریفی با زمان 40.327 ثانیه ششم شد. در این رقابت نمایندگان قزاقستان، ازبکستان و چین تایپه صاحب مدال شدند.

در کانوی یک نفره 200 متر مردان جوان، عرفان زنده‌پی با زمان 44.503 ثانیه پس از قایقرانان ازبکستان، قزاقستان، تایلند و تاجیکستان پنجم شد.

در کایاک یک نفره 200 متر بانوان جوان، الناز شفیعیان با زمان 44.007 ثانیه بالاتر از قایقرانان قزاقستان و ازبکستان صاحب مدال طلا شد.

در کانوی یک نفره 200 متر بانوان جوان، مائده شورگشتی با زمان 53.219 ثانیه ششم شد. در این ماده نمایندگان کره شمالی، چین و قزاقستان صاحب مدال شدند.

در کایاک دونفره 200 متر مردان زیر 23 سال، پوریا شریفی و علیرضا جهان‌نما با زمان 34.443 ثانیه اول شده و مدال طلا دریافت کردند. در این رقابت پاروزنان قرقیزستان و قزاقستان مدال نقره و برنز گرفتند.

در کایاک دونفره بانوان زیر 23 سال، آروز حکیمی و مهسا آذری با زمان 40.094 ثانیه بالاتر از نمایندگان قزاقستان و ازبکستان بر سکوی اول آسیا ایستاده و مدال طلا دریافت کردند.

در کانوی دونفره بانوان زیر 23 سال، فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی با زمان 47.415 ثانیه پس از نمایندگان ازبکستان دوم و صاحب مدال نقره شدند. در این رقابت قایقرانان تایلند بر سکوی سوم ایستادند.

این رقابت‌ها با برگزاری 4 ماده 200 متر دیگر و نيز مسابقات مسافت 500 متر ادامه پیدا خواهد کرد.

 

کد خبر 419910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار