همشهری آنلاین: سجاد مردانی، نماینده سنگین وزن کشورمان در دیدار رده‌بندی نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم توانست نماینده با سابقه صربستان را شکست داده و بر سکوی سومی این دوره از رقابت‌ها بایستد.

Sajjad Mardani

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندوي جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار می شود.

این رقابت‌ها به صورت سری انجام می‌شود؛ كه در سری سوم و در وزن 80+ کیلوگرم مردان، سجاد مردانی در اولین دیدار رو در روی «سئونگ هوآن لی» کره‌ای، نایب قهرمان بازی‌های یونیورسیاد 2017 قرار گرفت و با نتیجه 12 بر 11 موفق شد این هوگوپوش را شکست دهد و در دومین دیدار به مصاف «رادیک ایسائف» آذربایجانی، قهرمان بازی‌های المپیک ریو 2016، دارنده مدال طلای قهرمانی جهان 2015 و برنز 2013 رفت و در پایان دیداری حساس با نتیجه 11 بر 9 به برتری رسید.

نماینده سنگین وزن کشورمان در سومین دیدار رو در روی «رمان کوزنتسو» روس، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2017، طلا و نقره مسابقات گرندپری 2017، برنز فینال گرندپری 2016 و نایب قهرمانی اروپا 2016 قرار گرفت و در پایان دیداری نفس‌گیر در حالی که هیچ امتیازی میان این دو مبارز رد و بدل نشد، براساس تشخیص سیستم داوری، نماینده روس برنده اعلام شد و سجاد به دیدار رده بندی راه پیدا کرد.

سجاد مردانی در دیدار رده‌بندی برابر «ودارن گولس»، نماینده با سابقه کرواسی با نتیجه 9 بر 4 به برتری رسید و مدال برنز این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

هدایت مردانی در سری سوم این پيكارها برعهده علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی بود.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار براي مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

 

کد خبر 395398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی