همشهری آنلاین: نفرات و تیم‌های برتر مسابقات کشتی آزاد و فرنگی المپیاد ناشنوایان کشور در یزد معرفی شدند.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، مسابقات کشتی فرنگی المپیاد ناشنوایان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور 29 ورزشکار از 8 استان در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد که در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند.

  • رده سنی نوجوانان


وزن 42 کیلوگرم

1 - علی اعرابی از خراسانی رضوی
2 - محمد خنجری از لرستان

وزن 46 کیلوگرم

1 - شاهرخ شکوهی از خراسان رضوی
2 - حسین پوزاده از البرز
3 - رضا زندی آتش‌بار از اصفهان

وزن 50 کیلوگرم

1 - حسین رحیمی از خراسان شمالی

وزن 54 کیلوگرم

1 - محسن گلستانی از خراسان رضوی

وزن 58 کیلوگرم

علی وطن‌پرست از خوزستان

وزن 69 کیلوگرم

1 - عرفان عبد غیور از اردبیل
2 - علی ابراهیمی از اراک

وزن 85 کیلوگرم

1 - محمد نظرزاده از اصفهان
2 - علی غفاری از البرز

  • رده سنی جوانان


وزن 50 کیلوگرم

1 - مهدی تقی‌پور از خراسان رضوی
2- پویا رضائی از لرستان
3 - حسین رحیمی از خراسان رضوی

وزن 55 کیلوگرم

1 - احمد علیزاده از کرج
2 - امیرعباس آخوندی از بوشهر
3 - پیمان فیضی الوار از لرستان

وزن 60 کیلوگرم

1 - محمدحسین فریمان از اصفهان
2 - مهدی رستمی از لرستان

وزن 66 کیلوگرم

1 - رضا اسماعیلی از تهران
2 - مهدی رستمی از لرستان

وزن 74 کیلوگرم

1 - حامد قبادی از لرستان

وزن 84 کیلوگرم

1 - سجاد اژده از اردبیل
2 - شاهین حسین‌زاده از لرستان

وزن 96 کیلوگرم

1 - مهدی ملکوتی از اردبیل
2 - ابراهیم نظری ار البرز

وزن 120 کیلوگرم

1 - امیرحسین فریدون‌زاده از البرز

همچنين مسابقات کشتی آزاد المپیاد ناشنوایان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور شش تیم در بخش نوجوانان و 10 تیم در بخش جوانان در سالن ورزشی شهید صدوقی یزد برگزار شد که در پایان در رده سنی نوجوانان تیم خراسان رضوی بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم البرز دوم و تیم مازندران سوم شد و در رده سنی جوانان خراسان رضوی اول شد و همدان دوم و آذربایجان شرقی سوم شد.

در بخش انفرادی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان نتایج به شرح ذیل اعلام شد:

  • رده سنی نوجوانان


وزن 42 کیلوگرم

1 - ابوالفضل جامعه‌داری از خراسانی رضوی

وزن 46 کیلوگرم

1 - علی مومیوند از مازندران
2 - جواد میرزائی از خراسان رضوی
3 - علی‌اصغر معصومی از همدان

وزن 50 کیلوگرم

1 - فردین توکلی از خراسان رضوی
2 - نیما زارع از البرز

وزن 54 کیلوگرم

1 - سجاد طاهریان از البرز
2 - محمدجواد جابر از حراسان رضوی

وزن 58 کیلوگرم

1 - علی مجرد از خراسان رضوی
2 - حسین کاظمی از اصفهان
3 - سجاد سلطانی از البرز

وزن 63 کیلوگرم

1 - علیرضا سرحدی از خرسان رضوی

وزن 69 کیلوگرم

1 - عرفان ستاری از البرز
2 - امیررضا ندیمی از خراسان رضوی

وزن 76 کیلوگرم

1 - محمدحسین رادپور از البرز
2 - یاشار پیران از اردبیل

وزن 85 کیلوگرم

1 - جعفر مهدوی از مازندران
2 - علی صادقی از اصفهان
3 - ابوالفضل محمد حسنی از البرز

وزن 100 کيلوگرم

1 - امخیرحسین بالاپور از البرز

  • رده سنی جوانان


وزن 50 کیلوگرم

1 - محمدمهدی سروش از همدان
2 - افشین زینبی از البرز

وزن 55 کیلوگرم

1 - رضا طاهری از هرمزگان
2 - رضا علی‌نژاد از خراسان رضوی
3 - محمد حقی از آذربایجان شرقی

وزن 60 کیلوگرم

1 - علیرضا کاظمی قزوین
2 - امیرضا دیوسالار از مازندران
3 - ناصر کریمی از خراسان رضوی

وزن 66 کیلوگرم

1 - عرفان توتونچی از کرمانشاه
2 - محمد اسماعیلی از آذربایجان شرقی
3 - متین صفری از خراسان رضوی

وزن 74 کیلوگرم

1 - سجاد خان‌محمدی از آذربایجان شرقی
2 - حسن عباسی از خراسان رضوی
3 - علی دهقانی از مازندران

وزن 84 کیلوگرم

1 - سیدعلی عباس‌پور از اصفهان
2 - حمیدرضا خواجه از خراسان رضوی
3 - سجاد مرادی از همدان

وزن 96 کیلوگرم

1 - علی شکیبائی از آذربایجان غربی
2 - امیرحسین روزبان از البرز
3 - حیدر اخباری از خراسان رضوی

وزن 120 کیلوگرم

1 - سعید فروتن از همدان
2 - مهدی اخباری از البرز

 

کد خبر 381555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار