همشهری آنلاین: رقابت‌های کشتی پیشکسوتان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر پایان یافت.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت‌ها روزهای 20 و 30 مرداد ماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد و در پایان در مسابقات کشتی آزاد تیم‌های تهران، مازندران و کرمانشاه و در مسابقات کشتی فرنگی تیم‌های مازندران، تهران و کرمانشاه عنوان‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

  • کشتی آزاد

***گروه A:

62 کیلوگرم: 1- عبدالرضا رستگار (فارس) 2- ذبیح‌اله مافی (قزوین) 3- محسن امین‌الروایا (اصفهان) و سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی)


70 کیلوگرم: 1- نورالدین رجبی (مازندران) 2- هادی جمشیدی (آذربایجان غربی) 3- امیر جعفریان (زنجان) و فرزاد غیاثی (گلستان)
78 کیلوگرم: 1- سید عبدالرضا رضوی (مازندران) 2- جواد صمدی روشن (همدان) 3- فرهاد شکرانی (آذربایجان شرقی الف) و حسین خاکسار (خراسان رضوی)


88 کیلوگرم: 1- امیررضا امیریان (مازندران) 2- رضا گنجعلی (بوشهر) 3- محسن رضایی (همدان) و ذبیح‌اله مطلبی (تهران)


100 کیلوگرم: 1- شعبان غفاری (مازندران) 2- علیرضا نجف‌فرد (تهران9 3- شهاب معین‌فر (گلستان) و حسین رضایی (توابع تهران)


130 کیلوگرم: 1- عسگر عازمی (آذربایجان شرقی الف) 2- مهدی روزبهانی (همدان) 3- مهدی رفیعی (فارس) و حسین پیررسول‌زاده (اردبیل)


***گروه B:

62 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- جمشید شیخ‌زاهدی (کرمان) 3- مهرداد امینی (کرمانشاه) و رضا ولی‌پور (آذربایجان غربی)


70 کیلوگرم: 1- رضا اکبرپور (مازندران) 2- عباس لک (لرستان) 3- رامین سیف‌اله‌زاده (اردبیل) و ابوذر شیری (البرز)


78 کیلوگرم: 1- سید سعید صیادمنش (مازندران) 2- داود قلی‌پور (تهران) 3- سید ناجی حسینی (توابع تهران) و علیرضا ارجمند (خراسان رضوی)


88 کیلوگرم: 1- محمد زرین‌کمر (مازندران) 2- ناصر جلیلی (همدان) 3- شاپور سعدی‌نژاد (کیش) و حمیدرضا امیریان (کرمانشاه)


100 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت‌آبادی (کرمانشاه) 2- محمد کمروند (همدان) 3- حسین محمدی (تهران) و افشین نامی سنندجی (کردستان)


130 کیلوگرم: 1- مهدی شفیعیان (مازندران) 2- مهدی حسن‌آبادی (تهران) 3- قربانعلی یوسفی (البرز) و علیرضا جلیلی (آذربایجان غربی)


***گروه C:

62 کیلوگرم: 1- حسین ضیایی (قزوین) 2- جواد اسماعیل‌پور (خراسان رضوی) 3- اسماعیل فرضعلی‌پور (مازندران) و شهرام نیکپور (آذربایجان غربی)


70 کیلوگرم: 1- علیرضا جعفری‌نژاد (فارس) 2- فردین رفیعی (اصفهان) 3- رضا قاسمی (گیلان) و سعید شکورزاده (تهران)


78 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- حسن سلیمانی (توابع تهران) 3- ابراهیم حسن‌پسندی (گیلان) و جهانشاه چراغی (کرمانشاه)


88 کیلوگرم: 1- حسن جعفریان (مازندران) 2- سید حسین ساداتی (تهران) 3- بابک حیدری (کرمانشاه) و علیرضا رحمتی (البرز)


100 کیلوگرم: 1- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 2- حمیدرضا محمودی (کرمانشاه) 3- خسرو عروجی (توابع تهران) و عباس شهبازی (همدان)


130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران) 2- وحید رهنما (توابع تهران) 3- سیامک ذوالفقاری (همدان) و حسین کاظمی (اصفهان)

***گروه D:

62 کیلوگرم: 1- محمدرضا جعفرلو (تهران) 2- احمداله هدایت‌زاده (گیلان) 3- سید محمدتقی کاظمی (خراسان رضوی) و ناصر تیماجچی (آذربایجان غربی)


70 کیلوگرم: 1- حمید ربیعی کناری (مازندران) 2- سید عبداله پیمان (تهران) 3- صمد خان‌پناه (البرز) و میکائیل یوسفی (توابع تهران)


78 کیلوگرم: 1- قاسم جوهری (تهران) 2- رسول آتشی (اردبیل) 3- سراج‌الدین خطیبی (توابع تهران) و احمدرضا سرلک (لرستان)


88 کیلوگرم: 1- نظرعلی بهرامی (البرز) 2- جمشید محمدی (اصفهان) 3- حسن عزیزی (توابع تهران) و محمدجواد سیدی (کرمانشاه)


100 کیلوگرم: 1- احمد رودباری (تهران) 2- داود بنی‌نصرت (آذربایجان شرقی الف) 3- جمشید وطنی (اصفهان) و یوسف ترابی (البرز)


130 کیلوگرم: 1- اردشیر پورحکمت (کیش) 2- جبار سلمانی (تهران9 3- خسرو پورعلیزاده (گیلان) و فرهاد نوری (آذربایجان شرقی الف)

***گروه E:

62 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (کرمانشاه) 2- حمیدرضا رفعتی (فارس) 3- فتحعلی گیلانی (مازندران) و مقصود حسن‌نژاد (تهران)


70 کیلوگرم: 1- داریوش صیدی (کرمانشاه) 2- مالک امامی (البرز) 3- سیاوش آقایی (قزوین) و فرهاد تقی‌پور (آذربایجان شرقی الف)


78 کیلوگرم: 1- یداله داداشی (تهران) 2- جهانداری غلامی (کرمانشاه) 3- صادق علی دادی (ایلام) و اسفندیار خوشطینت (اردبیل)


88 کیلوگرم: 1- محسن علی‌آبادی (البرز) 2- خسرو افکار (همدان) 3- بیژن صحرایی (فارس) و جواد بنی‌نصرت (آذربایجان شرقی الف)


100 کیلوگرم: 1- بختیار خوش‌طینت (تهران) 2- اسماعیل ستارپور (آذربایجان شرقی الف) 3- فاضل پروین (بوشهر) و محمدجعفر امیرحسینی (توابع تهران)


130 کیلوگرم: 1- اکبر افراشته (تهران) 2- سید جلیل جباری (آذربایجان غربی) 3- رضا قلی سپیانی (اصفهان)

 

  • کشتی فرنگی

 

***گروه A:

62 کیلوگرم: 1- مهدی احمدی (مازندران) 2- سعید فتحی (توابع تهران) 3- احمد نیک‌زاد (گلستان) و امیر اولیا (تهران)


70 کیلوگرم: 1- آزادعلی محمدپور (کردستان) 2- ابوالفضل حجتی‌نجات (تهران) 3- میثم ساداتی (مازندران) و اکبر نوربخش (اصفهان)


78 کیلوگرم: 1- فرزاد حیدری (خوزستان) 2- مظفر سلطانی (کردستان) 3- توماج غریب‌زاده (اصفهان) و میثم منتظری (تهران)


88 کیلوگرم: 1- محمدباقر زارع (فارس) 2- خبات‌اله خانی (کدرستان) 3- مهدی ربانی (خراسان رضوی) و محسن دهقانی (تهران)


100 کیلوگرم: 1- صادق خشنودی (کردستان) 2- کریم سعادتی‌فر (آذربایجان شرقی الف) 3- موسی نوری (کرمانشاه) و محمد فتحی (همدان)


130 کیلوگرم: 1- مهدی کریمی (قزوین) 2- محسن عمویی (اصفهان) 3- محمد ارجمندی (البرز) و علی درزنژاد (مازندران)

***گروه B:

62 کیلوگرم: 1- محمدرضا مستعان (اردبیل) 2- علی فسنقری (خراسان رضوی) 3- فرخ هدایتی (خوزستان) و فریبز صیبی (گیلان)


70 کیلوگرم: 1- حمیدرضا حبیبی (خوزستان) 2- رضا سعادت‌پور (آذربایجان غربی) 3- علیرضا خدابنده (زنجان) و اسماعیل فرهادی (مازندران)


78 کیلوگرم: 1- مجید زالی (توابع تهران) 2- بهنام صفری (قزوین) 3- رضا محبی‌نسب (خراسان رضوی) و یوسف هاشمی (تهران)


88 کیلوگرم: 1- رضا عبدلی (مرکزی) 2- عباس قربانی (آذربایجان شرقی ب) 3- حجت‌اله زرنشان (کیش) و عهداله فاطمی (تهران)


100 کیلوگرم: 1- مهدی سید صدری (تهران) 2- علیرضا رسولی‌مقدم (گیلان) 3- فرشید مومنی صالحی (خوزستان) و فریدرضا شیروانی (اصفهان)


130 کیلوگرم: 1- بهاءالدین کریم‌زاده (کردستان) 2- حسین فاتح (فارس) 3- محمود سبحانی (مازندران) و مهدی تورانیان (تهران)

***گروه C:

62 کیلوگرم: 1- علیرضا شریفی دارانی (اصفهان) 2- غلامرضا حبیبی خلردی (مازندران) 3- یوسف پورموسی (گیلان) و حمید تقوی‌پور (خوزستان)


70 کیلوگرم: 1- محمدرضا خرمدل (خوزستان) 2- مجید شاهسوارانی (مرکزی) 3- علی‌اکبر کولیوند (همدان) و کیوان خسروی (کرمانشاه)


78 کیلوگرم: 1- سلیم لسانی (اردبیل) 2- اقبال شریف‌زاده (کردستان) 3- ایرج مهدی‌آبادی (کرمانشاه) و علی اشرفی قره‌لر (تهران)


88 کیلوگرم: 1- محسن ایده‌پور (کرمانشاه) 2- حسین شیخی (گیلان) 3- محمد کاوه‌پور (مرکزی) و سید تقی حسینی (توابع تهران)


100 کیلوگرم: 1- حسین مهرانی‌مقدم (اردبیل) 2- حسن زارعی (خوزستان) 3- کیومرث مرادی (کرمانشاه) و تورج آریا (همدان)


130 کیلوگرم: 1- مرتضی یارمطاقی (تهران) 2- سعید یزدانی (مازندران) 3- مجید گودرزی (لرستان) و احمد مهندسی (فارس)

***گروه D:

62 کیلوگرم: 1- محمد نیکنژاد (گیلان) 2- اسداله جلالی (کرمانشاه) 3- محمدرضا اکبری (خوزستان) و بهرام چراغی (مازندران)


70 کیلوگرم: 1- فرهاد رضایی (اصفهان) 2- فرامرز کاظمی (تهران) 3- حسین نصراله‌زاده (خراسان شمالی) و محمدرضا قائدی (زنجان)


78 کیلوگرم: 1- تابع بردبار (بوشهر) 2- موسی قوچه‌چیانه (آذربایجان غربی) 3- رحیم بوالحسنی (مرکزی)


88 کیلوگرم: 1- منوچهر محمدی‌راد (توابع تهران) 2- علی میرزا ورمزیار (خوزستان) 3- حسین صابری (خراسان رضوی) و عباس ایکانی (مازندران)


100 کیلوگرم: 1- مجید ارجمندیان (همدان) 2- غلامحسین بیات (مرکزی) 3- ابوطالب فتحی (مازندران) و مجید کیانی (کهگیلویه و بویراحمد)


130 کیلوگرم: 1- محمد مرزبان (مرکزی) 2- حسن محمدی (تهران) 3- رمضان میرزاده (مازندران) و کریم اسدی (کیش)

***گروه E:

62 کیلوگرم: 1- رضا بلوردی (کرمانشاه) 2- علیرضا دایی‌زاده (اصفهان) 3- فردین ابراهیمی (مازندران) و حبیب روستایی (آذربایجان شرقی الف)


70 کیلوگرم: 1- خسرو اشتری (مرکزی) 2- اسماعیل پوریوسف (مازندران) 3- عبدالرحمان سیارپور (فارس) و محمد شفیعی (لرستان)


78 کیلوگرم: 1- عباس محمدی‌هزاوه (مرکزی) 2- علیرضا محمدی (کرمانشاه) 3- رمضانعلی خلیل‌پور (مازندران9 و غفار سروش‌نژاد (فارس)


88 کیلوگرم: 1- کیخسرو امیرسرداری (لرستان) 2- هرمز الماسی (تهران) 3- امیر مشهدی قربانعلی (مازندران)


100 کیلوگرم: 1- غلامحسین میرزایی (تهران) 2- گودرز رزه‌وند (کرمانشاه) 3- شمس‌الدین ستاری (مازندران)


130 کیلوگرم: 1- صادق نظری چاله‌چاله (کرمانشاه) 2- غلامرضا موبر (لرستان) 3- ناصر قناعتی (فارس)

 

کد خبر 380247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار