همشهری آنلاین: تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه بانوان که به منظور برگزاری اردوی تدارکاتی به قزاقستان سفر کرده است، در جریان این اردو در یک دوره رقابت‌های اوپن هم شرکت کرد و طی آن موفق به کسب دو عنوان سومی در بخش انفرادی و تیمی شد.

Fencing

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مهسا پور رحمتی، عطیه شفیعی، اعظم بختی، مریم حمزه‌ای و سکینه نوری ترکیب تیم ملی شمشیربازی بانوان در اسلحه اپه را تشکیل می‌دهند. این بازیکنان که به منظور آماده‌سازی به قزاقستان سفر کرده‌اند، طی دو روز و در جریان این اردو برگزارکننده دیدارهایی در قالب مسابقات اپن این کشور نيز بودند.

بر این اساس و در بخش انفرادی این رقابت‌ها مهسا پوررحمتی به عنوان سوم دست یافت و اعظم بختی هم در رده هشتم قرار گرفت. 43 بازیکن برگزارکننده دیدارهای انفرادی مسابقات اپن قزاقستان بودند که در میان آنها عطیه شفیعی و مریم حمزه‌ای به ترتیب دوازدهم و سیزدهم شدند و سکینه نوری هم در رده پانزدهم قرار گرفت.

بخش تیمی مسابقات اپن قزاقستان نیز با حضور 12 تیم برگزار شد. ایران در قالب دو تیم الف و ب در این بخش از مسابقات شرکت کرد که طی آن ایران الف همراه با ازبکستان به عنوان سوم مشترک دست یافت. تیم کشورمان در این بخش از مسابقات تیمی به نام پنتا تلون را 45 بر 25 شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد، اما در این مرحله با نتیجه 48 بر 37 مغلوب تیم استان بکو شد.

تیم ب ایران نیز در اولین دیدار که در جدول 16 تیمی برگزار شد، آلماتی 4 را با نتیجه 45 بر 25 شکست داد و به جدول هشتمی صعود کرد، اما در این جدول دیدار با ازبکستان را 45 بر 43 واگذار و به عنوان پنجم بسنده کرد.

 

کد خبر 262015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار