همشهری‌آنلاین: مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه‌دار بودن روند افزایش دمای ‌هوا در کل کشور گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی وزش باد ملایم در تمامی استان‌های کشور پیش‌بینی می‌شود.

تشییع پیکر احمد صدر حاج سیدجوادی

فارس نوشت: عبدالرضا امیدوار شهری اظهار داشت: برای دامنه‌های البرز مرکزی و جنوبی زاگرس در ساعات بعد‌از‌ظهر 13 فروردین ماه رشد ابر و بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: برای استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان در ساعات بعد‌از‌ظهر امروز بارش پراکنده باران همراه با رعد‌و‌برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد:‌ بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در ساعات بعداز‌ظهر 13 فروردین ماه در البرز مرکزی رشد ابر خواهیم داشت.

به گفته امیدوار شهری، ناپایداری‌های هوا در فصل بهار در ساعات بعدازظهر نمایان می‌شود.

وی با اشاره به ادامه دار بودن روند افزایش دما در سطح کشور، گفت: به طور کلی در سطح کشور تا روز پنج شنبه در هر روز دمای هوا بین یک تا 2 درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد اما این روند با ورود سامانه جدید بارشی به کشور متوقف می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد ملایم در سراسر کشور، افزود: امروز در تمامی مناطق کشور وزش باد ملایم خواهیم داشت البته این وزش باد در برخی نقاط از جمله استان‌های سیستان‌وبلوچستان و کرمان و در برخی ساعات از شدت بیشتری برخوردار می‌شود.

امیدوار شهری با بیان اینکه بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی‌ آسمان تهران صاف است، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در ساعات بعدازظهر در این کلان‌شهر رشد ابر داشته باشیم.

کد خبر 207000

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار