نسخه چاپی/همشهری آنلاین
تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
تاریخ : یکشنبه 7 مرداد 1397 - 23:17:59 کد مطلب:412149
سرویس خبری: ایران > قوای سه‌گانه

هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها مشخص شد

همشهری آنلاین:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 7 مرداد) کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان، گفت: پس از رأی مثبت مجلس به این طرح تحقیق و تفحص، 15 نفر عضو هیأت تحقیق و تفحص به انتخاب اعضای کمیسیون و با حکم رئیس مجلس برگزیده شدند و نحستین نشست این کمیته برگزار شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نخستین نشست کمیته اعضای هیأت رئیسه با حضور تمامی اعضا برگزیده شدند، افزود: بر این اساس سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده اردستان رئیس، همچنین جمشید جعفرپور نماینده لارستان به عنوان نایب رئیس اول کمیته، اصغر مسعودی نماینده نیریز و استهبان به عنوان نایب رئیس دوم و طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه این تحقیق و تفحص با هدف بررسی منابع، مصارف و نحوه مدیریت باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال اخیر به ویژه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام می‌شود، افزود: برای نخستین گام کمیته با همراهی کارشناسان مجلس وارد تحقیق و بررسی موضوع تحقیق و تفحص می‌‎شوند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هیات تحقیق و تفحص ۶ ماه برای انجام تفحص و ارائه گزارش کتبی به کمیسیون فرهنگی و صحن مجلس فرصت دارند و در صورت کمبود زمان، با تصویب کمیسیون فرهنگی، مهلت این کمیته سه ماه نیز تمدید خواهد شد.

http://www.hamshahrionline.ir/details/412149 لینک مطلب: