چهارشنبه ۹ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۵

«حسین پاکدل» پس از 3 سال از اجرای «سمفونی درد» با نمایش «رقص زمین» به تالار چهارسو آمد

pakdel

به گزارش مهر، این نمایش که حسین پاکدل پس از 3سال دوری از صحنه تئاتر قصد دارد آن را روی صحنه ببرد، نگاهی جدید به پدیده زلزله دارد و با صدای ژاله علو در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود.

پیام دهکردی، عاطفه رضوی، پرهام دلدار، امین میری، هومن خدادوست، رکسانا بهرام، هایده حسین‌زاده، نگین نادری، ریحانه حاتمی و... در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نجیب چهارم

محمدجواد جزینی چاپ چهارم کتاب نجیب در برگیرنده 7داستان کوتاه براساس خاطرات رزمندگان و شهدای سال‌های دفاع مقدس را منتشر کرد. به گزارش مهر، داستان‌های این کتاب را جزینی، محمد بکایی، م. نصرآبادی، اسماعیل رمضانیان، رضا بهرامی و علی‌اکبر عسکری نوشته‌اند.

عنوان کتاب نجیب برگرفته از داستانی با همین نام و براساس خاطره کوتاهی از نجیب چرابه یکی از فرماندهان عضو لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) است که در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید.

تصادف در صحنه

اشکان خطیبی که 9دی مشغول بازی در یکی از صحنه‌های فیلم تلویزیونی بی‌سلاح به کارگردانی منوچهر هادی بود، در یک سانحه تصادف مصدوم شد. به نوشته مهر، خطیبی که 9دی در یکی از صحنه‌های تعقیب و گریز فیلم تلویزیونی بی‌سلاح واقع در خیابان اوین درکه به کارگردانی منوچهر هادی مشغول بازی بود، از مسیرش منحرف شد و به زیر ماشین رفت. او در این سانحه تصادف از ناحیه پا دچار مصدومیت شده است. بی‌سلاح را فاطمه ثمرقندی تهیه می‌کند.

دوباره سینما

سامان مقدم درباره ساخت فیلم سینمایی جدید گفت: فعلا چند متن در اختیار دارم که روی آنها کار می‌کنم و تا بهار سال آینده قصد ندارم به سراغ سینما بیایم.  مقدم در گفت‌وگو با فارس گفت:   می‌خواهم پس از 8 ماه کار پشت‌سر هم در تلویزیون، مدتی استراحت کنم.  وی درباره ساخت فیلم «دیوار» گفت: این موضوع از سوی سیمافیلم به من پیشنهاد شده و محصول مشترک ایران با شبکه RTL آلمان است.از مقدم چندی پیش ریال«شمس‌العماره» روی آنتن رفت.

چه جوری بگم 

محمود عزیزی که قصد داشت نمایش «چه جوری بگم...» را در بخش میهمان بیست‌وهشتمین جشنواره تئاتر فجر اجرا کند، اجرای این نمایش را به بهار سال آینده موکول کرد.

عزیزی به ایسنا گفت: قرار بود این نمایش آخرین روز جشنواره اجرا شود و پس از آن هم اجرای خود را در قالب اجرای عمومی ادامه بدهد، اما بعدا بهتر دیدم که نمایش را بهار سال آینده اجرا کنم و از شرکت در جشنواره‌ صرف‌نظر کردم. نمایش «چه جوری بگم...» که متن آن توسط محمود عزیزی نوشته شده، درباره مسائل اجتماعی مردم ایران است.

عکس‌های فرم 

کامران عدل این روزها در تدارک نمایش34 عکس خود از مجموعه‌ عکاسی‌های فرمش است تا آنها را در خیریه‌ای به نفع بیماران سرطانی در فرهنگسرای نیاوران به نمایش بگذارد.

عدل به ایسنا گفت: در این نمایشگاه 34 عکس از مجموعه کارهای عکاسی فرم را که بیشتر بر زیبایی تاکید دارد، انتخاب کرده‌ام، چه بسا که معتقدم در برخورد با نمایشگاه خیریه بیش از هر چیز باید به زیبایی توجه داشت. این عکس‌ها مربوط به اسفند 87 و فروردین 88  است. این نمایشگاه جمعه آغاز می شود.

کد خبر 98430

برچسب‌ها