همشهری آنلاین: تیم ملی تنیس روی میز جانبازان و معلولین ایران موفق به کسب ۷ مدال (۵ مدال طلا و ۲ مدال برنز) در مسابقات آزاد قهرمانی اردن شد.

تيم ملي تنيس روي ميز جانبازان و معلولين

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، تیم ملی تنیس روی میز مردان در رقابت‌های آزاد قهرمانی در کشور اردن توانست ۷ مدال رنگارنگ را به دست آورد.

در بخش رقابت‌های انفرادی، حسن جانفشان در کلاس ۲ موفق به کسب مدال طلا شد، مهدی معصومی در کلاس ۴ و سید امیرحسین حسینی‌پور در کلاس ۸ توانستند با قرار گرفتن روی سکوی قهرمانی مدال طلا را از آن خود کنند.

در بخش تیمی، حسن جانفشان و مجید عربی با ادغام کلاس‌های ۲ و ۳ و با پیروزی برابر تیم‌های اردن و تایلند موفق به کسب مدال طلا شدند. مهدی معصومی و یار تیمی خود، آستان از اندونزی با ادغام کلاس ۴ و ۵ توانستند مدال طلای مسابقات را به دست آورند.

محمد قنبری، سعید صفدریان و سید امیرحسین حسینی‌پور با ادغام کلاس‌های ۶ ، ۷ و ۸ با شکست برابر تیم‌های هند، الجزایر و تایلند موفق به کسب مدال برنز شدند. ناصر دهقان‌پور، یوسف بچاری و سجاد مایلی در کلاس ۹ با شکست تیم‌های هند، مجارستان و هلند به مدال برنز مسابقات دست یافتند.

گفتنی است در این دوره از رقابت‌ها ۱۶ تیم حضور داشتند که از ۱۹ تا ۲۱ فروردین در دو بخش انفرادی و تیمی در کشور اردن به رقابت پرداختند.

کد خبر 437105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =