همشهری آنلاین: وزیر آموزش و پروش از پیگیری وضعیت معلمان بازداشتی خبر داد و گفت: آمادگی داریم فضایی را در اختیار معلمان قرار دهیم که مطالبات و پیشنهادات خود را بیان کنند

بطحايي وزير آموزش و پرورش

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت معلمان بازداشتی گفت: پیگیر این موضوع در آموزش و پروش هستیم و انشاالله با مساعدت‌های قانونی و تلاش همکاران این مشکل برطرف خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: علی‌رغم توجه و تذکراتی که پیش از این داده شده بود بعضی از همکاران بنده به این تذکر توجه نکردند و در ساعت مدرسه که حق دانش آموزان و متعلق به آنها بوده است دست به تجمع زدند.

وی ادامه داد: یعنی همکاران برای پیگیری مطالباتشان از حق دانش آموزان استفاده کردند که این خیلی برای جامعه آموزش و پروش  پسندیده نیست.

بطحایی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که اگر اعتراض معلمان در ساعت مدرسه درست نیست، کجا و چگونه باید مطالبات خود را پیگیری کنند، ‌ عنوان کرد: پیش از این هم روش‌هایی بوده است، جمع می‌شدند و مطالبات خود را بیان می‌کردند.  

وی تاکید کرد: بارها و بارها از سوی آموزش و پروش اعلام شد که ما این آمادگی را داریم فضایی را در اختیار معلمان عزیز قرار دهیم که مطالبات و پیشنهادات خود را بیان کنند زیرا معتقد هستیم که باید نظام آموزش و پروش اصلاح شود و این امر با همکاری و همدلی همکاران ما صورت می‌گیرد.

وزیر آموزش و پروش خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم حق و حقوقی از دانش آموزان تضیع شود و ما باید ضمن رعایت این امر مشکلات را بیان کنیم.

کد خبر 425757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =