همشهری‌آنلاین: رئیس شورای شهر تهران در پی ارسال پیامک از سوی یکی از شهروندان از وضعیت پایانه جنوب بازدید کرد.

بازديد هاشمي از ترمينال جنوب

به گزارش ایسنا،  محسن هاشمی صبح یک‌شنبه ۲۵ آذر پیش از آغاز به کار شورای شهر و در جمع خبرنگاران با بیان این‌که بازدیدی از وضعیت ترمینال جنوب داشتم، گفت: روز گذشته پیامکی از یک شهروند که نامش را هم قید نکرده بود دریافت کردم که در آن از وضعیت بد سرویس بهداشتی و مسجد ترمینال جنوب گلایه داشت و حتی عنوان کرد که بهتر است ساعت ۶ صبح که شلوغ‌ترین زمان ترمینال است بازدیدی از این پایانه داشته‌باشم.

هاشمی با بیان این‌که ساعت ۶:۳۰ صبح امروز  به همراه پرسنل و مدیر شیفت شب از قسمت‌های مختلف ترمینال جنوب بازدید  کردم، گفت: دو سرویس بهداشتی در داخل و بیرون مجموعه ترمینال وجود داشت که به دلیل شلوغی، نظافت مجموعه رعایت نشده بود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مسجد ترمینال نیز بسیار شلوغ‌تر از مساجد سطح شهر بود و نظافت وضوخانه رعایت نشده بود. به دلیل ازدحام جمعیت نظافت هم‌زمان نیز با مشکلاتی مواجه می‌شود، اما تذکری در این خصوص دادم.

هاشمی با بیان این‌که مجموعا از وضعیت ترمینال جنوب رضایت داشتم، اما از پرسنل خواستم که نظافت را بیشتر رعایت کنند، ادامه داد: مردم از قیمت بالای اجناس در غرفه‌های داخل ترمینال گلایه داشتند و معتقد بودند که محصولات را گران‌تر از بیرون می‌فروشند، در مجموع مسئولان ترمینال عنوان داشتند که نظارت بیشتری خواهند داشت و قیمت اجناس براساس قیمت بازار است که باید در این خصوص بررسی بیشتری شود.

رئیس شورای شهر تهران درمورد آخرین وضعیت ترمینال شرق نیز به شوخی گفت: یکی از پروژه‌های مورد توجه شهردار سابق مساله‌ ترمینال شرق بود که اجل به شهردار سابق فرصت نداد.

او افزود: حالا باید از حناچی بخواهیم که در مورد تعیین تکلیف ترمینال شرق چاره‌ای بیندیشد، چرا که هزینه‌های زیادی در این خصوص انجام شده و تا بهره‌برداری راهی نمانده است. البته معاون حمل و نقل و معاون فنی و عمرانی تغییر نکردند و می‌توانیم از آنها در مورد وضعیت پایانه شرق سوال بپرسید.

کد خبر 425529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =