همشهری آنلاین: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت، دروازه‌بان معترض این تیم باید در کمیته‌ انضباطی باشگاه پاسخگو باشد و تا پایان قراردادش باید در جمع استقلالی‌ها بماند.

سید حسین حسینی

امیر حسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره صحبت‌های حسینی مبنی بر درخواست خروجش از این باشگاه در نیم فصل، اظهار کرد: حسین حسینی، بازیکنی است که تا آخر فصل با باشگاه قرارداد دارد. اگر هر کسی بخواهد بعد از نیمکت نشینی از باشگاه برود، نظم و نظام ما بر هم خواهد ریخت. در لیگ، شانزده تیم حضور دارند و هر تیم ۲۵ بازیکن دارد، یعنی می‌شود ۱۶ تیم ۲۵ نفری، برای هر تیم فقط یازده بازیکن به زمین می‌روند و در نتیجه‌ سایر بازیکنان در صورت بازی نکردن باید از تیم بروند؟

او ادامه‌ داد: آیا باید بقیه جا به جا شوند؟ بازیکن قرارداد دارد و باید تا پایان قراردادش در تیم حضور داشته باشد. من منتظر هستم که حسینی به تهران بیاید و با او صحبتی داشته باشیم. او باید پاسخگوی حرف‌هایش در کمیته‌ انضباطی باشد. صحبت‌های این بازیکن بار حقوقی دارد. او نه می‌تواند مشخص کند که در ترکیب اصلی بازی کند و نه می‌تواند جایی برود و باید تا آخر در این باشگاه بماند، حتی اگر ۳۰ بازی نیمکت‌نشین باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد جریمه شدن این بازیکن، خاطرنشان کرد: قطعا با او برخورد خواهد شد و او باید پاسخگوی رفتارش در کمیته‌ انضباطی باشد. تکلیف نفرات اصلی یک تیم را سرمربی و کادر فنی مشخص می‌کند و بازیکنان باید از آن تمکین کند و حالا فرقی نمی‌کند چه حسینی باشد یا بازیکن دیگر. بازیکن باید خودش را آماده بازی کند و در صوت صلاحدید مربی برای تیمش بازی کند. در غیر این صورت باید نیمکت نشین باشد.

وی در ادامه‌ درباره جلسه با جباری و اضافه شدن کاپیتان پیشین آبی‌ها به کادر فنی فعلی این تیم، بیان‌ کرد: من بارها تاکید کرده‌ام و دوباره این حرف را می گویم که تاکنون کسی قصد اضافه شدن به کادر فنی را ندارد. من با مجتبی جباری، فرهاد مجیدی و هاشم بیک‌زاده و بسیاری از بازیکنان پیشین دیگر استقلال صحبت کرده‌ام اما جلسات ما پیرامون طلب‌های آن‌ها از استقلال بوده و درباره جانشینی ساناک و اضافه شدن به کادر فنی صحبتی صورت نگرفته است.

کد خبر 418521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =