همشهری آنلاین: نرخ فروش دلار امریکا در محدوده قیمتی ۱۳ هزار و ششصد تا ۱۳ هزار و نهصد تومان و هر یورو از ۱۵ هزارو ششصد تومان تا ۱۶ هزار تومان درج شده است.

صرافی

به گزارش ایلنا، پس از یک هفته پرفراز و نشیب نرخ ارز در بازار آزاد و حتی رسیدن به قیمت 10 هزار تومان، از اواخر هفته تقریبا روند افزایشی به خود گرفت و تا 15 هزار تومان نیز صعود کرد. اما از اوایل صبح امروز (شنبه 14 مهر) دوباره این نرخ در مدار کاهشی قرار گرفته است. به طوری که نرخ هر دلار آمریکا در میان دلالان بین 13هزار و چهارصد تا 13 هزارو نهصد تومان خریدوفروش می‌شود.

نکته جالب آنکه تعداد دلالان در بازار نسبت به اواخر روز گذشته کاهش داشت که به نظر دلیل آن حضور نیروهای انتظامی در بازار است. به طوری که سردار اشتری فرمانده ناجا اخیرا اظهار داشته بود: از ماه‌های گذشته با درخواست دستگاه قضا در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کردیم و نتایج خوبی به دست آمد. بخشی از افرادی که در اختلال بازار ارز دخالت داشتند، توسط ناجا شناسایی و دستگیر و تحویل دستگاه قضا شده‌اند.

از سوی دیگر برخی کارشناسان، اخبار مربوط به دخالت بانک مرکزی در بازار، تصویب لوایح FATF و نیز ایجاد کانال ارتباط مالی ایران با اروپا و قرار دادگاه لاهه را موجب ایجاد حالت تردید و بلاتکلیفی در بسیاری از دلالان و دارندگان ارز خانگی عنوان می‌کنند.

همچنین نرخ انواع ارز در تابلوی صرافی‌ها، نرخ‌های مختلفی را در برمی‌گیرد به طوری که نرخ فروش دلار امریکا در محدوده قیمتی 13 هزار و ششصد تا 13 هزار و نهصد تومان و هر یورو از 15 هزار و ششصد تومان تا 16 هزار تومان درج شده است.

نرخ انواع ارز براساس تابلوی اعلانات برخی از صرافی‌ها به شرح زیر است:

جدول نرخ ارز

کد خبر 418424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =