همشهری آنلاین: شهردار تهران از تعیین تکلیف تمام پروژه‌های عمرانی و مشخص شدن برنامه زمان بندی جدید برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دوره جدید مدیریت شهری خبر داد.

افشانی

به گزارش ایسنا، سید محمد علی افشانی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی سخن می گفت، با اشاره به بازدید ماه قبل خود از این پروژه مهم عمرانی، میزان پیشرفت عملیات اجرایی طی یک ماه گذشته را قابل ملاحظه دانست و ابراز امیدواری کرد بن بست شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی، نهایتا تا پایان مهرماه امسال گشایش یابد.

وی همچنین با اشاره به ازسرگیری مجدد عملیات اجرایی پروژه‌هایی از قبیل تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین و زیرگذر کوی نصر طی ماه‌های اخیر، از تلاش مدیریت شهری برای فعال سازی حداکثری کارگاه های عمرانی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خبر داد و در عین حال یادآور شد به سرانجام رسیدن طرح‌های نیمه تمام عمرانی با توجه به محدودیت منابع مالی و بدهی 55 هزار میلیارد تومانی به پیمانکاران، براساس اولویت‌بندی انجام شده صورت می‌پذیرد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به گفته شهردار تهران، پروژه‌های خاص و آن دسته از طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند، از اولویت بالاتری برای تکمیل و بهره‌برداری برخوردار هستند و هدف از اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی نیز کاهش اختلال در فضاهای شهری و همچنین بهره‌مندی هرچه سریعتر شهروندان از مواهب این قبیل طرح‌ها است. به این ترتیب می‌توان گفت در حال حاضر هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد و برای تمام آنها تصمیم گیری لازم صورت پذیرفته است.

کد خبر 417136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =