مسافرکش اینترنتی که با فریب دختر مسافر و تهیه فیلم سیاه از او قصد باجگیری داشت، به دام پلیس افتاد.

متهم

به‌گزارش همشهری، چند روز پیش دختری 23ساله به اداره پلیس رفت و گفت در دام یک مسافرکش اینترنتی گرفتار شده است. وی در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل برای رفتن به محل کارم، اینترنتی ماشین کرایه کردم اما در بین راه راننده سر صحبت را باز کرد و برایم توضیح داد که مسافرکشی شغل دومش است و وضع مالی‌اش بد نیست. او از من خواست هرجا که خواستم بروم با او تماس بگیرم و قول داد خودش را به سرعت برساند.

دختر جوان ادامه داد: آن شب راننده جوان که مهدی نام دارد در تلگرام پیامی برایم فرستاد و از آن به بعد هر وقت ماشین می‌خواستم به او زنگ می‌زدم. یک روز وقتی سوار ماشین او بودم از مهدی خواستم مقابل یک سوپرمارکت توقف کند تا برای خودم یک بطری آب بخرم. غافل از اینکه مهدی از این فرصت استفاده کرده و با برداشتن گوشی موبایلم تمام عکس‌های شخصی‌ام را به گوشی خودش منتقل می‌کند.

او حتی رمز گوشی مرا هم به‌دست آورده بود و پس از این کار، یک شب برایم پیام تهدیدآمیز فرستاد و گفت که عکس‌های شخصی مرا به‌دست آورده و اگر تسلیم خواسته‌های او نشوم تمام عکس‌ها را در اینترنت پخش می‌کند. از ترس آبرویم جرأت نکردم به کسی حرفی بزنم حتی مقداری پول به حسابش واریز کردم و گفتم دست از سرم بردارد اما تهدیدهای او ادامه داشت. یک روز بالاخره مهدی قبول کرد که همه عکس‌هایم را در مقابل چشمان خودم پاک کند. با او قرار گذاشتم اما وقتی سوار ماشینش شدم با تهدید چاقو مرا به خانه‌ای برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

سپس گفت که از صحنه آزار و اذیت من فیلم سیاه تهیه کرده و به باج‌خواهی‌هایش ادامه داد. پس از این ماجرا بود که تصمیم گرفتم از او شکایت کنم و راهی اداره پلیس شدم. بعد از شکایت دختر جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور دستگیری راننده را صادر کرد و مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران عصر چهارشنبه گذشته وی را دستگیر کردند.

او در بازجویی‌ها به آزار و اذیت، آدم‌ربایی، ‌تهدید و اخاذی از دخترمسافر اقرار کرد و گفت: وقتی دختر جوان را دیدم وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد و بی‌آنکه بدانم چه عاقبتی در انتظارم است این نقشه‌ها را کشیده و اجرا کردم. حالا هم به‌شدت پشیمانم. این پسرجوان با قرار قانونی در اختیار مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

کد خبر 416666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =