در پی ضرب و شتم مأمور پلیس راه فارس در محور دشت ارژن شیراز، یکی از ضاربان و عامل انتشار فیلم توسط پلیس دستگیر شدند.

حوادث

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: سوم شهریور کلیپی مبنی بر ضرب و شتم مأمور پلیس راه فارس در محور دشت ارژن شیراز در فضای مجازی منتشر شد و بلافاصله شناسایی و دستگیری عاملان اصلی به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات قرار گرفت‌. وی افزود: بر این اساس، مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند محل اختفای یکی از ضاربان و عامل انتشار فیلم در فضای مجازی را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی کنند.

سردار احمدعلی گودرزی گفت: مأموران پس از هماهنگی قضایی هر دو متهم که خود را از دید پلیس مخفی کرده بودند را در یک عملیات ضربتی و منسجم دستگیر کردند. گودرزی با بیان اینکه ضارب اصلی متواری است و تلاش برای دستگیری وی کماکان ادامه دارد، تصریح کرد: پلیس با افرادی که به هر دلیل بخواهند زمینه اخلال در نظم و امنیت را فراهم کنند به شکل قاطع برخورد می‌کند.

به گزارش پلیس، روز حادثه یکی از افسران پلیس راهور برای بررسی وضعیت خودروی سواری که در محور دشت ارژن به سمت شیراز دچار نقص فنی شده بود در این محل حضور یافت اما در این هنگام یک خودروی لندکروز با سرعت 137کیلومتر بر ساعت به‌دلیل سرعت بالا و عدم‌توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در همان حوالی واژگون شد. مأمور پلیس راهور که شاهد این ماجرا بود سر صحنه حاضر شد اما یکی از سرنشینان لندکروز به تصور تعقیب و گریز از جانب این مأمور پلیس، وی را مورد ضرب و جرح قرار داد و از صحنه گریخت.

کد خبر 414861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =