همشهری آنلاین: مدیر کل اداره امور اوقاف و خیریه کهگیلویه و بویراحمد از سرقت میلیونی دو جوان ناشناس از یک امامزاده در شهر چرام در نزدیکی یاسوج خبر داد.

 امام زاده علی سادات(ع) شهرستان چرام

سید نورالله جنتی در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات بیشتر این خبر گفت: صبح ديروز، 4 شهريور، سرقتی از امام زاده علی سادات(ع) شهرستان چرام استان کهکیلویه و بویر احمد به اداره کل اوقاف استان گزارش شد.

وی افزود: افرادی با عنوان مسافر به این امامزاده رفته و شب را در زائرسرای آن سپری می‌کنند اما هنگام نماز صبح از غفلت متولیان امامزاده سوءاستفاده کرده و دست به سرقت پول‌های این امامزاده زدند.

وی درباره مبلغ سرقت شده از امامزاده ‌نیز گفت: اطلاع دقیقی‌از مبلغ سرقت شده ندارم اما حدودا 6 الی 7 میلیون تومان است .این دو جوان پس از سرقت نیز از محل متواری می شوند.

جنتی در پاسخ به این پرسش که آیا این امامزاده مجهز به دوربین مدار بسته هست یا خیر گفت: از آنجا که این امامزاده تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی است اجازه نصب دوربین به آن داده نشده است.

بر اساس فیلم منتشرشده در این باره که در فضای مجازی نیز دست به دست می چرخد، متولی زن امامزاده در توضیحاتش می‌گوید این دو جوان که ریش‌های بلندی نیز داشتند شب را در ایوان حرم و در نزدیکی ضریح گذراندند.

کد خبر 414754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =