همشهری آنلاین: سردار حاجی‌زاده در پیامی با اشاره به انتصاب امیر نصیرزاده گفت: بی‌تردید این انتصاب مبارک، فصل نوینی در حرکت جهادی آجا در ساخت "نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی" را رقم خواهد زد.

پیام

به گزارش فارس، در پی انتصاب امیر خلبان عزیز نصیرزاده به سمت فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حکم فرماندهی معظم کل قوا ( مدظله العالی) صورت گرفت، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.

متن پیام سردار حاجی زاده به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرانقدر امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
سلام علیکم

در کمال خرسندی حسن اعتماد فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت "فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران" که بیانگر تعهد، شایستگی و توانمندی های آن برادر عزیز است را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی‌تردید این انتصاب مبارک، فصل نوینی در حرکت جهادی آجا در ساخت "نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی"، "ارتقای توان دفاعی و بازدارنده کشور" و نیز "تقویت تعامل اثربخش و هم افزا با سازمانهای هم راستا در نیروهای مسلح" را رقم خواهد زد.

با اعلام آمادگی نیروی هوافضای سپاه برای توسعه تعاملات و همکاری‌های فی مابین، موفقیت و سربلندی جنابعالی در این سنگر خطیر و مسئولیت راهبردی، تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و تبعیت از فرامین و منویات فرماندهی معظم کل قوا آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌کنم.

کد خبر 414188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =