همشهری آنلاین: رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز آمریکا در بدترین شرایط سیاسی قرار دارد، گفت: ادامه سیاست‌های غلط کاخ سفید به فروپاشی بلوک غرب می‌انجامد.

احمدرضا پوردستان

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در مراسم یادواره شهدای شهر هشتگرد استان البرز افزود: اگر سیاست های کاخ سفید به این شکل استمرار یابد، به طور قطع ایالات متحده آمریکا به سرنوشت اتحاد جماهیر شوروری سابق مبتلا خواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش به تحرکات آمریکا در قبل و پس از پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: ایران در زمان طاغوت نگهبان منافع آمریکا در منطقه بود که با پیروزی انقلاب این منافع به مخاطره افتاد و دشمنی آمریکا از همان زمان آغاز شده است.

وی افزود: از 23 بهمن 57 آمریکا در صدد براندازی جمهوری اسلامی بود و با عناوین و روش های مختلفی این دشمنی خود را َآشکار کرد.

پوردستان گفت: امروز توطئه های آمریکا علیه ایران اسلامی به شیوه های مختلف ادامه دارد که نمونه بارز آن ایجاد گروه های تکفیری در منطقه ، جنگ بیو تروریسم و جنگ اقتصادی است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اصلی ترین وظیفه قشرهای مختلف جامعه را تبعیت از فرمانده کل قوا برای عبور از این دوره پر فراز و نشیب بیان کرد.

در مراسم یادواره شهدای شهر هشتگرد که در مسجد جامع این شهر برگزار شد خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم و مسئولان حضور داشتند.

راویان دفاع مقدس در این مراسم به بیان خاطرات خود از رویدادهای 8 سال جنگ تحمیلی پرداختند.

کد خبر 413995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =