همشهری آنلاین: سیدجلال حسینی، یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان تیم ملی و کاپیتان پرسپولیس در اکانت رسمی خود به حمایت از اشکان دژآگه، بازیکن کنونی تراکتورسازی در مقابل حواشی شکل گرفته علیه او پرداخت.

جلال حسینی دژاگه

اشكان دژاگه بعد از انتقاد از سوال خبرنگاري كه به او گفته بود براي استراحت به ليگ ايران آمده است و نوشتن متني در اين خصوص در پيج رسمي‌اش، با حمايت سيد‌ جلال حسيني مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"؛ سیدجلال با بازنشر عکسی که این بازیکن در صفحه‌اش گذاشته، نوشته: اشکان (دژاگه) عزیز، حضورت در لیگ ایران اتفاق مهم و قابل توجهی برای همه اهالی فوتبال بوده و هست. در راه رسیدن به قله، نگران سنگ ریزه‌های مسیر نباش. امروز در لیگ خلیج فارس ایران، لباس تیمی را پوشیده‌ای که هواداران پرشورش مانند کوه از آن تیم و نفراتش حمایت می‌کنند. به نجواهای مسموم و رفتارهای غیرحرفه‌ای توجه نکن. اینجا قضاوت کردن آدم‌ها، شغل دوم خیلی‌هاست. ما عادت کرده‌ایم تو هم به بودن‌شان عادت خواهی کرد. در کنار همه این مسائل، این سرزمین اهالی قلم و رسانه قابل احترام زیادی هم داشته و دارد. خواب زده‌ای که تصورش از بازی در لیگ ایران، استراحت است را بگذارید به خوابش ادامه دهد. خواب شیرینی است، بیدارش نکنید.

سیدجلال حسینی که رابطه نزدیکی با اشکان دژآگه دارد در این پیام قابل توجه ضمن حمایت از هم‌تیمی خود در تیم ملی، از هواداران تراکتورسازی نیز خواست همانند گذشته به حمایت از سرمایه‌های این باشگاه پرداخته و مانع از این شوند تا حواشی اینچنینی آنها را از مسیرشان دور کند.

کد خبر 413765

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =