همشهری‌آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز دور دوم بررسی مشکلات پروژه‌های حمل و نقلی مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد.

محسن پورسید آقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح سه‌شنبه 16 مرداد در حاشیه بازدید از پروژه‌های حمل و نقلی منطقه چهار با حضور در جمع خبرنگاران، گفت‌: از سال گذشته یکی از برنامه‌های معاونت حمل و نقل این بود که به بررسی مشکلات مناطق مختلف شهر تهران در حوزه حمل و نقل بپردازد و بر همین اساس از شهرداران و معاونان حمل و نقل درخواست شده بود که با حضور در معاونت حمل و نقل نسبت به بیان مشکلات خود بپردازند که خوشبختانه مسائل و مشکلات ۲۲ منطقه شهر تهران بررسی شد و حالا دور دوم نظارت و بازرسی آغاز شده‌است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، محسن پورسيدآقايي گفت که از امروز چهار تیم مدیران معاونت حمل و نقل و تمامی روسا و مدیران عامل شرکت ها و سازمان‌ها با حضور در منطقه به بررسی پروژه‌های احداث شده و تصمیم‌هاي اخذ شده اقدام می‌کنند.

پورسید آقایی با بیان این که در این دوره تیم معاونت حمل و نقل با حضور در مناطق در مورد اجرا شدن یا نشدن تصمیم‌هايی که در دور اول جلسات گرفته شده و همچنین بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها اقدام می‌کند، گفت‌: خوشبختانه دور دوم بازدیدهایمان از منطقه چهار شروع شد و از ساعت شش صبح بازدید میدانی از پروژه‌ ها انجام شده‌است و این بازدید به برگزاری جلسه معاونان معاونت حمل و نقل در همان منطقه ختم می‌شود.

او با اشاره به این که خوشبختانه در این بازدید دریافتیم که بخشی از تصمیم‌هاي جلسات ستادی انجام شده است و برخی دیگر نیز در حال‌ اقدام است، گفت‌: البته باز هم باید در مورد پروژه‌های حمل و نقلی این منطقه رایزنی کرد.

پورسيدآقايي افزود: دور دوم از تمام مناطق شهرداری تهران بازدید خواهد شد. 

او در مورد جابه‌جایی مرکز معاینه فنی "سراج"، توضيح داد: یکی از تصمیم‌هايی که در جلسه ستادی گرفته‌شد، بحث جابه جایی مرکز معاینه فنی سراج بود که در حال‌ حاضر در مرکز بافت مسکونی قرار گرفته است و صف ورودی خودروها به این مرکز موجب نارضایتی مردم شده است و تصمیم گرفته شد تا مرکز معاینه فنی سراج به یک منطقه دیگر منتقل شود که نقشه‌های آن تهیه شده است و امیدواریم ظرف یک سال آینده مرکز جدید راه‌اندازی شود.

پورسيدآقايي افزود: این مرکز در کنار اتوبان بابایی قرار دارد و ۱۰ خط مکانیزه معاینه فنی دارد که می‌تواند به عنوان بزرگ‌ترین مرکز معاینه فنی شرق تهران محسوب شود.

کد خبر 412950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =