همشهری آنلاین: معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، گفت‌: وزیر ورزش و جوانان از حادثه پیش آمده برای کیمیا علیزاده بسیار ناراحت شد و از من خواست به هر شکل ممکن از این قهرمان ارزنده حمایت شود.

کیمیا علیزاده

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در تماسی تلفنی با کیمیا علیزاده ضمن آرزوی سلامتی و حضور مجددش در میادین ورزشی ، سلام مسعود سلطانی فر و دستورات وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون تکواندو برای حمایت کامل درمانی را به اطلاع او رساند و گفت‌: سلطانی فر از حادثه پیش آمده برای او بسیار ناراحت شد و از من خواست به هر شکل ممکن از این قهرمان ارزنده حمایت شود.

فریبا محمدیان همچنین ، ‌اضافه کرد: ورزشکاران و جوانان این کشور سرمایه‌های ایران هستند و در وهله اول سلامتی آنها مورد توجه وزارتخانه است و پس از آن حضور در میادین ورزشی وافتخارافرینی از اهمیت برخوردار است.

او در ادامه به کیمیا علیزاده اطمینان داد که با جسارت و اعتماد به نفسی که در وی سراغ دارد خواهد توانست تا در المپیک ۲۰۲۰ مجموعه افتخاراتش را تکمیل کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان، خاطر نشان کرد: مردم ایران و مسئولان ورزش برای سلامتی و بهبود آسیب‌دیدگی فرزند ورزشکار خود دعا خواهند کرد.

کد خبر 412920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =