همشهری آنلاین: رئیس فدارسیون فوتبال اسپانیا با اعلام دلایل اخراج سرمربی این تیم، فرناندو هیرو را به این سمت منصوب کرد.

هیرو

به گزارش ایسنا به نقل از آس، باشگاه رئال مادرید دیروز (22 خرداد) یولن لوپتگی را به عنوان سرمربی آینده رئال مادرید اعلام کرد. این اتفاق باعث ناراحتی و خشم فدراسیون فوتبال اسپانیا شد. به همین خاطر یک نشست خبری فوری در کراس نودای روسیه (کمپ تیم ملی فوتبال اسپانیا در روسیه) امروز (چهارشنبه 23 خرداد) برگزار شد. قرار بود در این نشست لوپتگی و روبیالس شرکت کنند اما تنها رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا در مقابل رسانه‌ها حاضر شد. روبیالس به خبرنگاران گفت: ما مجبور به اخراج لوپتگی شدیم. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا گفت: برخی اوقات مجبور هستیم چنین تصمیم‌هایی را بگیریم.

او ادامه داد: با بازیکنان صحبت کردم و می‌توانم اطمینان دهم که آن‌ها و کادر فنی جدید تمام تلاش خود را خواهند کرد تا در بالاترین رتبه قرار بگیرند. شرایط کنونی تیم ملی خیلی پیچیده شده است.

روبیالس افزود: نمی‌خواهم درباره رفتار رئال مادرید نظر بدهم. با این حال تیم ملی، تیم همه اسپانیایی‌هاست. زمانی که اعضای تیم ملی چنین رفتاری را پیش می‌گیرند تنها باید تیم ملی راجع به آن تصمیم‌گیری کند. لوپتگی سرمربی سطح بالایی برای من محسوب می‌شود و تصمیم به اخراجش کار سختی بود. با این حال باید رفتارها را نیز در نظر گرفت.

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا گفت: ما به خاطر این مساله رای برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ را از دست دادیم.
هیرو سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا شد
فرناندو هیرو

  • فرناندو هیرو هدایت تیم ملی اسپانیا را در جام جهانی بر عهده خواهد گرفت.

 فدراسیون فوتبال اسپانیا فرناندو هیرو را به عنوان سرمربی لاروخا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب کرد.

به گزارش همشهري آنلاين، هيرو تجربه كاپيتاني تيم ملي اسپانيا و تيم رئال مادريد را در كارنامه خود دارد وي همچنين به همراه زيدان از گزينه‌هاي رهبري رئال بود.

کد خبر 407957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =