همشهری آنلاین: طبق اعلام قبلی گوگل، دسترسی به خدمت گوگل مپز (نقشه‌های گوگل) (Google Maps) از دوشنبه ۱۱ ژوئن با پرداخت هزینه و یک کلید «آ پی آی» معتبر ممکن خواهد بود.

Google Maps

به گزارش مهر به نقل از ونچوربیت، كاربران از اين پس برای دسترسی به خدمت گوگل مپز باید یک حساب کاربری پرداخت (billing account) داشته باشند.

این در حالی است که در ماه می گوگل از تغییراتی بزرگ در کسب و کار گوگل مپز خود خبر داد. در همین راستا از ۱۱ ژوئن کاربران باید یک کلید API معتبر و یک حساب کاربری برای پرداخت هزینه خدمات داشته باشند تا بتوانند از گوگل مپز استفاده کنند.

پلتفرم جدید گوگل مپز برای کاربران محصولات ساده API، طرح تک نرخی و پرداخت همزمان برای استفاده از خدمت، پشتیبانی رایگان و راه حل‌های جدید ارائه می‌کند.

گوگل در سال ۲۰۰۵ خدمت گوگل مپز را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرد. کسب وکار APIهای مپس از آن زمان تاکنون تغییرات زیادی نکرده است. این درحالی است که حل مشکلات مکان‌یابی با استفاده از APIها هر روز پیچیده‌تر شده است.

قرار است پلتفرم گوگل مپز با ارتقای کسب و کار خود این مشکل را برای توسعه‌دهندگان برطرف کند و در همین راستا از کاربران هزینه‌ای دریافت می‌کند.

کد خبر 407665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =