همشهری آنلاین: پخش برنامه‌های مربوط به جام جهانی فوتبال از ۲۴ خرداد در شبکه های رادیو و تلویزیون ایران شروع می‌شود.

جام جهانی روسیه

به گزارش مهر، علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون سیما گفت: امتیاز پخش بازی‌ها را با به نصف قیمت خریداری کردیم و همچنين گروه‌هايي از شبکه خبر، معاونت سیاسی، رادیو و شبکه سه سیما برای پوشش مسابقات جام جهانی به روسیه اعزام می‌شوند.

حمید شاه‌آبادی معاون صدا اظهار کرد: برنامه‌های مربوط به جام جهاني از ۲۴ خرداد به صورت زنده در شبکه‌های رادیویی پوشش داده می‌شود، و در برخی از موارد که هم‌زمان بازی‌های متفاوتی برگزار می‌شود و شبکه تخصصی ورزش نمی‌تواند این بازی ها را پخش کند، علاقه‌مندان می‌توانند بازی‌ها را از طریق شبکه اینترنتی و اپلیکیشن دومی که از روز ۲۴ خرداد راه‌اندازی می‌شود دریافت کنند.

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما از پخش مستندها و ویژه برنامه‌هایی با اجرای عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی از روزهای پیش از آغاز جام جهانی در این شبکه خبر داد و گفت: گزارش‌های محمدحسین میثاقی از روسیه، پخش مجموعه نماهنگ‌ها، مستندها و آثار تصویری کوتاه از شبکه سه، فضای ویژه‌ای برای مخاطبان رسانه ملی رقم خواهد زد.

احسان شیعه مدیر شبکه ورزش سیما نیز توضیح داد: پخش برخی از بازی‌های همزمان، ویژه برنامه "فصل داغ فوتبال"، پخش گزارش‌هایی از حواشی جام جهانی و دعوت از کارشناسان برای تحلیل و بررسی بازی‌ها از جمله برنامه‌های شبکه ورزش است. این شبکه از روز آغاز مسابقات تا پایان این رقابت‌ها هر روز برنامه‌هایی تحلیلی درباره بازی‌های اجراشده و تیم‌های شرکت کننده پخش می‌کند.

تیم ایران ۲۵ خرداد در ورزشگاه "کرستوفسکی" سن‌پترزبورگ با تیم مراکش بازی خواهد کرد. این بازی ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

روز ۳۰ خرداد نیز ایران در ورزشگاه "کازان آرنا" شهر کازان، به مصاف اسپانیا می‌رود. این بازی ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

همچنین چهارم تیر تیم ملی ایران در ورزشگاه "موردویا»"شهر سارانسک با تیم ملی پرتغال مواجه خواهد شد.

کد خبر 407572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =