همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، همزمان با هشتمین شب از ماه مبارک رمضان، از سه بیمارستان شهدای یافت آباد، شهدای هفتم تیر و فیروزآبادی در جنوب شهر تهران بازدید کرد.

وزیر بهداشت

به گزارش مهر، در این بازدیدها که تا بامداد جمعه به طول انجامید، وزیر بهداشت ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان‌ها، از بیماران بستری عیادت و با پرسنل این بیمارستان‌ها، گفتگو کرد.

دکتر سید حسن هاشمی از بخش‌های اورژانس، جراحی زنان، LDR، BICU، CCU و ICU بیمارستان شهدای یافت آباد بازدید و دستوراتی در جهت تامین دستگاه‌های سی تی اسکن، ام آر آی و تسریع در رفع مشکلات پروژه طرح توسعه این بیمارستان صادر کرد.

وی همچنین از بخش‌های اورژانس، ICU، طرح توسعه ۳۲۰ تختخوابی و پروژه کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی در حال ساخت بیمارستان شهدای هفتم تیر بازدید و دستور تامین تجهیزات بخش جدید ICU و نیز MRI این بیمارستان را صادر کرد.

وزیر بهداشت در نخستین ساعات بامداد جمعه نیز از بخش‌های مختلف بیمارستان فیروزآبادی شهر ری شامل اورژانس، CCU۲، کلینیک ویژه در حال ساخت، NICU و بخش در حال تجهیز BICU و همچنین طرح توسعه ۳۲۰ تختخوابی این بیمارستان که در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بازدید کرد.

کد خبر 406399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =