همشهری آنلاین: رشته جدید «سلامت و ترافیک» به رشته‌های زیر مجموعه اپیدمیولوژی در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۹۷ اضافه شد.

اورژانس

به گزارش مهر، دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی رشته جدید کارشناسی ارشد «سلامت و ترافیک» را به رشته‌های امتحانی در زیر مجموعه اپیدمیولوژی افزود.

افرادی که متقاضی شرکت و تحصیل در این رشته هستند، می‌توانند در تاریخ ۱۲ و ۱۳ خرداد ماه ۹۷ که مهلت جدید برای ویرایش اطلاعات و ثبت‌نام در نظر گرفته شده، نسبت به ثبت‌نام در مجموعه امتحانی اپیدمیولوژی اقدام کنند.

متقاضیان در این رشته باید دارای مدرک مورد پذیرش این رشته باشند. جدول مدارک، دروس و ضرایب مربوطه مورد پذیرش اعلام شده است.

افرادی که قبلا در رشته‌های امتحانی زیر مجموعه اپیدمیولوژی ثبت‌نام کرده‌اند هم اکنون در مجموعه امتحانی اپیدمیولوژی قرار گرفته‌اند و نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند.

جدول دروس، ضرائب امتحانی و مدارک مورد پذیرش رشته سلامت و ترافیک

مجموعه اپیدمیولوژی و سلامت و ترافیک
رشته امتحانی مدارک مورد پذیرش دروس امتحانی و ضرایب مربوطه
مبانی اپیدمیولوژی مقدمات آمار زیستی اصطلاحات پزشکی اپیدمیولوژی بیماری‌ها بهداشت عمومی زبان عمومی
اپیدمیولوژی کلیه کارشناسی‌های علوم پزشکی؛ کارشناسی انگل‌شناسی؛ اداره امور بیمارستان‌ها؛ دکتری عمومی گروه پزشکی و دکتری حرفه‌ای دامپزشکی ۲.۵ ۲ ۱.۵ ۲ ۲ ۲
سلامت و ترافیک کارشناسی کلیه رشته‌های علوم پزشکی، علوم انتظامی، روانشناسی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندسی پزشکی، علوم و مهندسی محیط زیست، فیزیک، مهندسی ایمنی، آمار، جامعه‌شناسی ۳ ۳ ۰.۵ ۱ ۳ ۳
کد خبر 406355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =