همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان حداقل بگیر ٣١ اردیبهشت و برای سایر سطوح تا خرداد پرداخت می‌شود.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از سازمان تامين اجتماعي، سیدتقی نوربخش در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران و شعبه تامین اجتماعی شمیران از تصویب و ابلاغ میزان افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان از سوی هیات دولت خبر داد و گفت: افزایش حقوق بازنشستگانی که حداقل حقوق دریافت می‌کنند، ١٩.5درصد و افزایش حقوق سایر سطوح ١٣ درصد است.

وی تصریح کرد: با افتتاح ساختمان جدید امیدواریم خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان در فضای مناسب‌تری انجام شود.

نوربخش تقبل ریسک‌های اقتصادی و اجتماعی را ماموریت اصلی سازمان‌های بیمه‌گر عنوان کرد و اظهار داشت: در سازمان تأمین اجتماعی باید ریسک‌های جامعه را بپذیریم و برای تمام مخاطرات اقتصادی و اجتماعی برنامه ریزی کنیم تا مخاطرات و ریسک‌های مختلف به مردم منتقل نشود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به جمعیت تحت پوشش این سازمان گفت: مردمی مخاطب ما هستند که بیشترین ریسک‌های اجتماعی و اقتصادی را دارند. ما همه فعالیتمان پوشش دادن این ریسک‌ها است. مردم باید از خدمات ما راضی باشند و برای تحقق این رضایتمندی تلاش می‌کنیم.

نوربخش هدف نهایی تمام اقدامات و برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی را ارتقاء خدمات به مردم عنوان کرد و گفت: وضعیت خدمت رسانی در ساختمان سابق شعبه شمیران مناسب نبود و با تلاش حوزه‌های مختلف مرتبط در سازمان تأمین اجتماعی، ساختمان جدید افتتاح شده است.

نوربخش برخورد صحیح با بیمه شدگان و بازنشستگان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تکریم ارباب رجوع باید در صدر اولویت سازمان تامین اجتماعی باشد و این کار وظیفه همکاران است. خروجی همه فعالیت‌ها و تلاش‌ها و برنامه ریزی‌های ما باید به رضایتمندی بیشتر مراجعه کنندگان در شعب منجر شود و باید برای تحقق این هدف تلاش کنیم.

خداقلی میرزایی، مدیرکل تامین اجتماعی شرق تهران نیز در این مراسم گفت: بازسازی و تجهیز ساختمان جدید از اسفند ماه آغاز شده و در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام رسیده است.

وی افزود: ١٠درصد بیمه‌شدگان اداره کل شرق تهران در شعبه شمیران خدمات مورد نیاز را دریافت می‌کنند و امیدواریم افتتاح ساختمان جدید زمینه‌ساز ارتقای خدمات به جامعه تحت پوشش باشد.

کد خبر 405454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =