همشهری آنلاین: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن پذیرش استعفای کاوه مدنی و تقدیر از مقام علمی و زحمات وی، نوشت: هیچوقت از یاد پرسنل سازمان محیط زیست و مردم فراموش نخواهید شد.

کلانتری استعفای کاوه مدنی را پذیرفت

به گزارش مهر، عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن پذیرش استعفای کاوه مدنی معاون سابق آموزش و پژوهش این سازمان، خطاب به وی نوشت:

با سلام، به اطلاع می‌رساند که با تاثر و اندوه فراوان به دلیل عدم رضایت والدین گرانقدرتان که خود سال‌ها در خدمت صنعت آب و برق کشور بودند برای ادامه خدمت در سازمان حفاظت محیط زیست، به دلیل برخی تنگ نظری‌های موجود در کشور ناچارا استعفای شما را پذیرفتم.

جنابعالی در ۶ ماهی که عهده‌دار مسئولیت در سازمان بودید عملا نشان دادید که با توجه به پشتوانه علمی بی‌نظیر، پشتکار ستودنی، رفتار مردمی، خلاقیت و ابتکار، عدم توجه به مشکلات مالی و تدارکاتی و با مشارکت مردمی چگونه می‌توان در راستای خدمت به مردم و کشور بدون هیچگونه چشمداشتی خدمت کرد و بیهوده نبود که در سن کم به مقام جوان‌ترین استاد تمام یکی از دانشگاه‌های اروپای غربی نائل شدید.

شما با روحیه مثبت و به دور از یاس و ناامیدی، پذیرای افکار عموم مردم و صاحب‌نظران بودید، و هیچوقت از یاد پرسنل سازمان محیط زیست و مردم فراموش نخواهید شد. از سویی مطمئن هستم با توجه به توانمندی‌های چشمگیر و شایسته و بلوغ فکری طرز تفکرتان و اعتقاد راسخ به منافع ملی کشور؛ کمک به مردم این سرزمین را در هر کجا که باشید دریغ نخواهید نمود.

در آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزونتان باقی می‌مانیم.

کد خبر 403258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =