همشهری آنلاین: فرمانده سپاه پاسداران در مراسم تکریم و معارفه جانشین سازمان بسیج با بیان اینکه نظام اسلامی مقتدرانه در منطقه توانسته است به پیروزی‌های ارزشمندی دست پیدا کند، گفت : در چهلمین سال انقلاب دشمنان این انقلاب بسیج شده اند تا با ایجاد ناامیدی و یاس به انقلاب ضربه بزنند.

 محمدعلی جعفری

به گزارش سپاه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری روز دوشنبه در مراسم تکریم سردار پاسدار علی فضلی در سازمان بسیج اظهار کرد: تشکر و قدردانی می کنیم از سردار فضلی که با کار‌ها و خدمات ارزنده و با ارزش خود در 9 سال مسئولیت جانشینی سازمان بسیج، کارهای مهمی را انجام دادند و به لطف خدا در هفته آتی از تجربه‌های ایشان در مسئولیت جدیدی که از سال‌ها پیش برای ایشان در نظر گرفته شده بود استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی مقتدرانه در خاورمیانه توانسته است به پیروزی‌های ارزشمندی دست پیدا کند ، افزود: دشمن همه دنیا را بسیج کرده بود تا سپاه اسلام به ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران را با جنگی که راه انداختند ، شکست دهد.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: به لطف خدا توانستیم داعش و همه سرکرده‌های دشمن را در سالی که گذشت ریشه کن کنیم، همه این مقاومت‌ها ریشه در هشت سال جنگ تحمیلی دشمن در سال های گذشته بود که ما توانستیم پیروز نبرد‌های امروز باشیم.

فرمانده کل سپاه گفت: به تعبیر رهبری، نظام اسلامی و انقلابی که در ایران شکل گرفته در راه اصلی خود قرار دارد و با استحکام و ظرفیتی که در مناطق ایجاد شده، نظام اسلامی استوار باقی خواهد ماند.

سرلشکر جعفری با اشاره به ظرفیت های بسیج تاکید کرد: نام بسیج در همه بحران‌ها از انقلاب تا امروز به چشم می‌خورد و از افتخارات سپاه پاسداران است که مدیریت این سازمان مقدس را به عهده گرفته است.

وی ادامه داد : با وجود همه ظرفیت ها، اما باید گفت که در بسیج کار‌ها و انتظارات برآورده نشده بسیار زیاد است و همچنین توقعات رهبری و نگاه ویژه ایشان به سازمان بسیج نوع دیگری دارد چرا که برای محول کردن کار‌های مهم و مردمی در کشور به این سازمان امید بسته است.

فرمانده کل سپاه گفت: موجودیت بسیج در بزنگاه‌ها به قدری بوده است که باید اعتراف کنم که اگر بسیج نبود سپاه هم وجود نداشت، جنس سپاه و بسیج هر دو از مردم است و این را می‌توان ثمره انقلاب اسلامی دانست.

سرلشکر جعفری با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری در خصوص مردمی شدن اقتصاد، تصریح کرد: وظیفه همه ما سپاهیان و بسیجیان در نظام انقلاب اسلامی فراهم کردن بستر‌های مناسب برای حضور مردم در صحنه‌های مختلف است و می‌توان گفت که نگاه رهبری با حکم ریاست سردار پاسدار غیب پرور در سازمان بسیج مستضعفین مسئولیت‌ها را تعیین کرده است تا همه ما اعتلای بسیج همراه با خدمات اجتماعی را برای مردم فراهم کنیم.

با حکم فرمانده کل سپاه سردار محمد حسین سپهر جایگزین سردار پاسدار علی فضلی بعنوان جانشین بسیج شد.

کد خبر 402889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =