همشهری آنلاین: مدیر عامل امداد خورو گفت: سودجویان در بعضی جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک، با دستکاری سطح جاده، خودروهای عبوری را دچار لغزش و سانحه می کنند تا نسبت به حمل این خودروها اقدام و وجه دریافت کنند.

تصادف گازوئیل روی جاده

به گزارش ایرنا، بهزاد پناهی مدیرعامل امداد خودرو از هموطنان خواست با دقت نظر، مانع فعالیت خودروهاي امدادي غيرقانوي باشند.

وی گفت: سودجویان در بعضی جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک، با دستکاری سطح جاده، خودروهای عبوری را دچار لغزش و سانحه می‌کنند تا نسبت به حمل این خودروها اقدام و وجه دریافت کنند.

به گفته پناهی، در برخی موارد، امدادگرنماها، با تهدید و حمله با سلاح سرد حتی به امدادرسانان مجاز با ایجاد جو رعب و وحشت مانع فعالیت آنان می‌شوند.

این مقام مسئول افزود: سودجویان دیگری وجود دارند که به شهروندان، امداد جعلی می‌فروشند و به نام امداد خودروهای رسمی با شهروندان تماس گرفته و با فریب، از آنها درخواست وجه می‌کنند، درحالی که هیچ ارتباطی با امداد خودروهای رسمی ندارند.

پناهی، خرید بسته‌های خدمت گروه سایپا را اختیاری دانست و اظهار کرد: در بسیاری از موارد مشاهده شده امداد خودروهای متفرقه پس از حمل خودروها به شیوه نادرست و غیراصولی آنها را به تعمیرگاه‌های ناشناس معرفی می‌کنند که اغلب نارضایتی گسترده مشتریان را در پی داشته است.

شماره تماس شبانه روزی امداد خودرو سایپا در سراسر کشور 096550 است.

کد خبر 402677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =