همشهری آنلاین: اولین روز از دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ در سالن "ساله کوارت" با حضور ۱۸۰ تکواندوکار در ۴ وزن (۴۲- و ۴۴ کیلوگرم پسران و ۴۵- و ۴۸- کیلوگرم دختران) آغاز شد و یک طلا توسط لطفی و یک برنز توسط کلی‌وند به دست آمد.

Takewondo Team

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2018 با حضور 950 هوگوپوش از 118 کشور از ساعت 12:30 (به وقت تهران) روز دوشنبه (20 فروردین‌) در سالن "ساله کوارت" الحمامات آغاز شد و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

مبینا کلی‌وند (42- کیلوگرم)، مریم حاجی علیزاده (44- کیلوگرم)، حسین لطفی (45- کیلوگرم) و محمد رستم‌نژاد (48- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان در این روز بودند.

نتایج کسب شده تا این لحظه به شرح ذیل است:

 

  • گروه دختران

وزن اول (42- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله مقدماتی
مبینا کلی‌وند 23 - آنجیه رودریگوئز (کلمبیا) 3 (پایان مبارزه در راند دوم - اختلاف امتیاز 20)

مرحله یک‌شانزدهم
مبینا کلی‌وند 40 - پوجا راغاو (هندوستان) 9 (پایان مبارزه در راند دوم - اختلاف امتیاز 20)

مرحله یک‌هشتم
مبینا کلی‌وند 25- یوسرا دفا (مغرب) 6

مرحله یک‌چهارم
مبینا کلی‌وند 10 - آیلادا ویپارسرات (تایلند) 10 (راند طلایی - برنده مبینا)

مرحله نیمه‌نهایی
مبینا کلی‌وند 12 -امینه گوگباکان (ترکیه) 16

*** كلي‌وند به مدال برنز رسيد.

وزن دوم (44- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله مقدماتی
مریم حاجی علیزاده 7 - آناستانسیا آرتامونوف ( روسیه) 17 (مریم با قبول شکست برابر قهرمان اروپا 2017 از دور رقابت‌ها کنار رفت)

 

  • گروه پسران

وزن اول (45- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله مقدماتی
حسین لطفی (استراحت)

مرحله یک‌شانزدهم
حسین لطفی 27 - فرهاد عزیزی (افغانستان) یک (پایان مبارزه در راند دوم - اختلاف امتیاز 20)

مرحله یک‌هشتم
حسین لطفی 27 - سرور بالابن (ترکیه) 7 (پایان مبارزه در راند دوم - اختلاف امتیاز 20)

مرحله یک‌چهارم
حسین لطفی 33 - راتچاپون سنقافان (تایلند) 7 (پایان مبارزه در راند دوم - اختلاف امتیاز 20)

مرحله نیمه‌نهایی
حسین لطفی 50 - جانگ هوئه لی (کره جنوبی) 7 (پایان مبارزه در راند دوم- اختلاف امتیاز 20)


فینال
حسین لطفی 23 - امیربک تورائف (ازبکستان) 2

***لطفي قهرمان جهان شد.


وزن دوم (48- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله مقدماتی
محمد رستم‌نژاد 27 - رامین غفوری (افغانستان) 39 (محمد از دور رقابت‌ها کنار رفت)

 

کد خبر 402406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =