همشهری آنلاین: برنامه کامل نمایش‌های تازه در پردیس تئاتر «شهرزاد» در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال ۹۷ اعلام شد.

نمایش

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، با توجه به سیاستهای جدید مدیریت این مجموعه در جهت معرفی وجذب استعدادهای جوان در حوزه تئاتر و حمایت از گروههای جوان تئاتری،تعدادی از باکس‌های نمایشی این مجموعه در اختیار نمایشهای تازه‌ای از کارگردانان جوان قرار گرفته است.

«چشم اندازی از پل» نوشته نویسنده آرتورمیلر به کارگردانی پوریا سمندری از تاریخ 15 فروردین هر شب ساعت 19 در سالن شماره 3 روی صحنه می‌رود. نمایش «متامورفیسم» به کارگردانی نوید ترابی اثر دیگری ازیک گروه جوان است که از 26 فروردین ماه در ساعت 21:15 در سالن شماره3 اجرا خواهد شد.

طبق برنامهریزیهای صورت گرفته و به جهت حمایت از نمایش‌هایی بامخاطب کودک ونوجوان نمایش«گروفالو»به کارگردانی آرش شریفزاده که برگزیده جشنوارههای جهانی است، هر روز ساعت 17:30 روی صحنه خواهد رفت و سانسهای صبح این نمایش به مدارس و مهدکودکها اختصاص خواهد داشت.

نمایشهایی از کارگردانان نسل اول تئاتر کشور هم در این مجموعه در بهار 97 روی صحنه خواهد رفت، نمایش «بنگاه تئاترال» به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان از 19 فروردین، هر شب  ساعت 19:15 روی صحنه می‌رود.

نمایش «خواستگاری» نوشته آنتوان چخوف بادراماتوژی و کارگردانی عظیم موسوی که در ایام نوروز با استقبال مخاطبان مواجه شد تا پایان فروردین هرروز ساعت 17:45 به اجراهای خود ادامه خواهد داد. همچنین نمایش پر مخاطب «شیرهای خان بابا سلطنه» به کارگردانی افشین هاشمی از 15 فروردین ماه در سالن شماره یک هر شب ساعت 21:30 اجراهای خود را از سر می‌گیرد.

نمایش «نوروزخوانی» با بازی و کارگردانی جواد انصافی که از 26 اسفند ماه سال گذشته روی صحنه رفته است تا پایان فروردین ماه 96 در سالن شماره 3 این مجموعه، هر شب ساعت 20:15 اجرا خواهد شد.

در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش «پسرهای پشت نقاب» عنوان اثر تازهای است که کارگردانی آن برعهده مرضیه مهاجر است و از تاریخ 16 فروردین ساعت 18 اجرا خواهد شد. هم چنین نمایش «آنسوی آینه» به کارگردانی علی سرابی که پیش از این در زمستان سال 96 در سالن شماره 2 اجرا شد، بار دیگر از تاریخ 19 فروردین ماه هر شب ساعت 19:30 به روی صحنه خواهد رفت.

در کنار نمایش علی سرابی، نمایش «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری که در ایام نوروز هرشب ساعت 21:30 روی صحنه رفته است، در همان سانس به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

پردیس تئاتر شهرزاد هر هفته در روزهای جمعه و شنبه، میزبان گروههای نمایشی بصورت تک اجرا نیز خواهد بود، نمایش «چشمهایی که مال توست» به کارگردانی و بازی بهاره رهنما در روزهای شنبه ساعت 21:30 در سالن شماره 3 و استندآپ کمدی «گزیده» به کارگردانی امیر کربلاییزاده و نمایش «نشراکاذیب به قصدتشویش اذهان عمومی» به کارگردانی سهراب حسینی در روزهای جمعه ساعت 17 در سالنهای شماره 1 و 2 اجرا خواهد شد.

کد خبر 401887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =