همشهری آنلاین: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقاء آمادگی رزمی، بصیرت افزایی، تامین معیشت کارکنان و هم افزایی درسطح نیروهای مسلح از جمله برنامه های ارتش در سال آینده است.

سیدعبدالرحیم موسوی

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در دهمین همایش فرماندهان یگان های عمده نیروی زمین ارتش تاکید کرد: ما فرماندهان باید به گونه ای عمل کنیم که فرمانده معظم کل قوا از عملکرد ما رضایت خاطر داشته باشند وهمچنین برای زیر مجموعه های خود الگوی مطلوبی باشیم.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دوران افتخار آفرین دفاع مقدس امکانات بسیار کمی را از نظر تجهیزات و تسلیحات نظامی دراختیار داشتند اما با درایت فرماندهان و جان فشانی جوانان برومند مومن و انقلابی تا پای جان درمقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادند و در نهایت با تقدیم هزاران شهید و جانباز به پیروزی رسیدند.

فرمانده کل ارتش بیان کرد: اگرهم اکنون با قدرت درمقابل استکبارجهانی ایستاده ایم، حاصل تجربه دوران دفاع مقدس، روحیه جهادی و پیشرفت های نظامی است.

وی دربخش دیگری از سخنان خود، فضای مجازی را یکی از سلاح های جنگ نرم عنوان کرد و ادامه داد: ما معتقد به عدم استفاده ازعلم و فناوری نیستیم اما باید هوشیارباشیم، دشمنان چند سال است که به وسیله فضای مجازی باهدف نا امید سازی، بی اعتمادی در ارتش، مطالبی را انتشار می دهند و این موضوع را به شدت پیگیرهستند، باید حواسمان را جمع کنیم و با برنامه ریزی های مطلوب این حربه را نیز مانند دیگر سلاح ها خنثی کنیم.

فرمانده کل ارتش اظهارتصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های بسیاربالایی در حوزه های مختلف از جمله نیروی انسانی مومن و ولایت مدار برخوردار است و وظیفه فرماندهان این است که در برای شکوفا سازی ظرفیت ها گام بردارند.

امیرسرلشکرموسوی در ادامه به موضوع رسیدگی معیشت کارکنان ارتش پرداخت وگفت: دراین حوزه کارهای بسیار خوبی در دستور کار قرار گرفت که بعضی اجرایی شده و بعضی نیز به مرور زمان اجرایی خواهد شد.

امیرسرلشکرموسوی خطاب به فرماندهان یکان های نیروی زمینی گفت: در رسیدگی به مشکلات کارکنان تلاش کنید تا دغدغه شما نسبت به خود و خانواده را لمس کنند و مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف سازید و برای جلوگیری از ناامیدی و مقابله با کاستی ها تلاش کنید چرا که این موضوع موجب برانگیختن نشاط و روحیه در زیر مجموعه می شود.

فرمانده کل ارتش تاکیدکرد: نیروی زمینی ارتش در مسیر خوبی حرکت می کند و مورد تایید فرماندهی معظم کل قوا است و ان شا الله روز به روز درخشان تر از گذشته می شود،ایشان نیروی زمینی را در ارتش محور می دانند، یعنی هرچه نیروی زمینی با صلابت باشد ارتش جمهوری اسلامی ایران قدرتمند تر خواهد بود.

کد خبر 400206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =