همشهری آنلاین: تیم سایپا با پیروزی مقابل آبمیوه سجاد مشهد قهرمان سومین دوره مسابقات لیگ واترپولوی زیر ۱۷ سال کشور شد.

Waterpolo

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو، سومین دوره مسابقات لیگ با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور پیگیری شد و به پایان رسید. پس از پایان رقابت‌های گروهی که در سه مرحله برگزار شد، هشت تیم راهی مرحله پایانی این مسابقات شدند.

تیم‌های پیشگامان کویر یزد و سایپا از گروه اول، استخر آزادی تهران، قزوین و پیام تبریز از گروه دوم و آبمیوه سجاد مشهد، شرکت ساختمانی ماندنی و صنایع روی خمسه زنجان از گروه سوم ۸ تیم حاضر در مرحله نهایی اين مسابقات بودند.

اين هشت تیم در دو گروه چهار تیمی از روز پنجشنبه (3 اسفند) به میزبانی استخر بین‌المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران باهم به رقابت ‌پرداختند و سپس دو تیم سایپا و آبمیوه سجاد مشهد با قرار گرفتن در جایگاه نخست راهی نیمه نهایی شدند. برای مشخص شدن دو تیم راه یافته به مرحله نیمه ‌نهایی، تیم‌های دوم و سوم دو گروه به صورت ضربدری باهم به رقابت ‌پرداختند.

در مرحله نیمه نهایی تیم سایپا به مصاف اسخر آزادی تهران رفت و با پیروزی مقابل اين تيم راهی فینال شد. در سوی دیگر نیز دو تیم آبمیوه سجاد مشهد و شرکت ساختمانی ماندنی به آب زدند که تیم مشهدي با پیروزی در این بازی به فینال رسيد.

در دیدار رده‌بندی دو تیم استخر آزادی تهران و شرکت ساختمانی ماندنی به مصاف هم رفتند که تیم ماندنی با پیروزی در این بازی موفق شد در جایگاه سوم این دوره از رقابت‌ها بایستد. پس از برگزاری دیدار رده‌بندی، دو تیم سایپا و آبمیوه سجاد مشهد برای مشخص شدن قهرمان این مسابقات به مصاف هم رفتند. در پایان این بازی تیم سایپا با پیروزی ۱۰ بر ۶ موفق شد عنوان قهرمانی سومین دوره لیگ واترپولوي زیر ۱۷ سال کشور را به نام خود ثبت کند و تیم آبمیوه سجاد مشهد نیز دوم شد.

 

کد خبر 399241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =