همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مصوبه ایجاد مرکز جذب اعضای هیات علمی مستقل در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: بر اساس این مصوبه قرار است به صورت موقت مرکز جذب مستقل برای دو سال در دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در حاشیه گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی، در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره آخرین وضعیت ایجاد مرکز جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: چند هفته گذشته در جلسه شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها، ایجاد مرکز جذب اعضای هیات علمی مستقل در دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید. بر اساس این مصوبه قرار است به صورت موقت مرکز جذب مستقل برای دو سال در دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هدف از تشکیل این مرکز، جذب اساتید و اعضای هیات علمی متناسب با نیازهای امروز کشور است، اظهار داشت: با ایجاد این مرکز می‌توانیم رشته‌های میان رشته‌ای را در دانشگاه گسترش دهیم.

دکتر فرهاد رهبر ادامه داد: علاوه بر این موضوع، دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد این مرکز می‌تواند در مقاطع پایین‌تر از کارشناسی، رشته‌های مهارتی را متناسب با نیاز کشور توسعه دهد و فراخوان جذب اعضای هیات علمی متناسب با نیازها از سوی این مرکز اعلام می‌شود تا بتوانیم نیروهای انقلابی و مومن را در دانشگاه جذب کنیم.

کد خبر 398331

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =