همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود ناامنی‌های موجود در منطقه، ایران سفینه‌ای امن در جهان اسلام است و تا زمانی که این ملت، آگاه و تابع رهبری باشد آسیبی به این کشور نمی‌رسد.

حسین سلامی

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی روز شنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در ارومیه افزود: ملت ایران در 39 سال گذشته تبعیت محض از ولایت را به نمایش گذاشته اند و دشمنان امروز از تضعیف ولایت مداری مردم ایران مایوس هستند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام اسلامی راهی برای پیشبرد نیت هایشان ندارند، ادامه داد: راه ها برای دشمنان بسته و برای ملت ایران در مسیر فتح قله ها، باز است .

وی بیان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران بدون نگرانی در حال پیشرفت هستند و مطمئن هستیم که با چشمان خود سقوط آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود و متحدان آنان را خواهیم دید.

سردار سلامی اضافه کرد: ریشه های قدرت در نظام اسلامی در قلب و در نقطه مرکزی ایمان مردم استوار بوده و این کشور امروز تکیه گاه ملت های مسلمان دیگر است.

به گفته وی همه می دانند که یکپارچگی عراق و استمرار دولت عراق و سوریه، آزادی عمل فلسطینی ها و بازیابی هویت شان و نجات لبنان از اشغال صهیونیست ها، ثبات و ایستادگی یمن و شکوه انقلاب بحرین به قائمه انقلاب اسلامی متکی است.

سردار سلامی اضافه کرد: ملت ایران نشان داده اند که کاملا آگاه هستند و فتنه های اخیر تصویر کاملا دقیق ملت ایران را که سرشار از روح آگاهی و اعتقاد به نظام است، را به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به پیشرفت های ایران در عرصه های مختلف، گفت: هر روز یک درخشش در موضوعات داخلی و پیشرفت های خارجی حاصل می شود اما دشمن همچنان در پیشبرد اهداف خود در ایران ناتوان است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسی از نمایش های مضحکی که آمریکایی ها به تازگی در شورای امنیت و واشنگتن انجام دادند، استقبال نکرد و این ناکامی ها برای آنان در طول تاریخ بی سابقه بوده است.

وی با اشاره به تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همه تا حدودی با تاریخ غم انگیز 100 سال پیش جهان اسلام و ایران اسلامی آشنایی دارند و وقایع غم انگیز و فاجعه های بزرگ را شنیده اند اما چهره ایران و اسلام در جهان بعد از انقلاب اسلامی تغییر کرد.

سردار سلامی اظهار کرد: طی رژیم طاغوتی و در اثر سیاست های انگلیس در مقطعی بیش از نیمی از جمعیت کشور ایران به تعداد 10 میلیون نفر جان باختند اما اندیشه ورزان ما این واقعیت تلخ را از ژرفای تاریخ کمتر بیرون کشیده و بیان کرده اند.

وی بیان کرد: فقر و عقب ماندگی محصول سلطه روباه پیر جهان در ایران بود و کودتای مرداد سال 1332 و سلطه سیاسی و اقتصادی آمریکا در رژیم پهلوی بر کسی پوشیده نیست.

سردار سلامی با بیان اینکه 'انقلاب که آمد، خورشید در ایران طلوع کرد' گفت: ملتی بی جان با پیروزی انقلاب اسلامی روح گرفت و حشری رخ داد که آن را می توان محشر و زندگی دوباره برای این ملت به شمار آورد.

وی بااشاره به اینکه دهه فجر نقطه آغازی بر تشکیل تمدن نوین اسلامی است، اضافه کرد: مفاهیمی چون استقلال، آزادی، کرامت، پیشرفت و امنیت و عزت برای مردم، محصولی عظیم از انقلاب بزرگ ملت ایران است.

وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب، ملت ایران ذلیل بودند و سختی می کشیدند، ادامه داد: وقتی امام با نفس مسیحیایی و حکمت های بالغه الهی و پیام های جاودانه و عزت بخش به نجات ملت شتافتند، تصویر جامعه ایرانی تغییر کرد.

سردار سلامی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از رقابت های بزرگ و فشارهای بین المللی است و تهاجم های نظامی و عملیات های روانی ویرانگر و تهاجم های فرهنگی سنگین علیه یک ملت موضوعاتی است که در صفحه های تاریخ 40 سال قبل می توان آن را دید.

کد خبر 397317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =