همشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران و برف و کولاک و یخ‌زدگی در اکثر محورهای استان‌های غربی وشمالی کشور خبر داد و گفت: اکثر محورهای استان ایلام گرد و خاک همراه با کاهش دید گزارش شده است.

جاده

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت راه‌ها و جاده‌های کشور گفت: در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و گیلان، محور های زنجان-تبریز،زنجان-بیجار و زنجان-میانه در استان زنجان، محور مسجد سلیمان-تاراز در استان خوزستان، محور سقز-دیواندره در استان کردستان و ارتفاعات محور کندوان بارش برف گزارش شده است.

او ادامه داد: اکثر محورهای استان‌های گیلان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان، محور سردشت-مهاباد در استان آذربایجان غربی، محورهای نور، رامسر و کناره در استان مازندران و محور مریوان-سنندج در استان کردستان بارانی است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: کولاک و یخ‌زدگی در محورهای سلماس-ارومیه، گردنه قوشچی و شاهین دژ-بوکان در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل-سراب، گردنه صائین و اسالم-خلخال در استان اردبیل، محور کوهرنگ-مسجد سلیمان، گردنه چری در استان چهارمحال و بختیاری و محورهای پونل-خلخال و اسالم-خلخال در استان گیلان گزارش شده است و توصیه می‌شود تردد با زنجیر چرخ صورت گیرد.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: استان های آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی و اردبیل(اکثر محورها)، محورکرج-چالوس(محدوده هزار چم)، استان چهارمحال و بختیاری(محور کوهرنگ-بازفت) و استان کردستان(محور سقز-بانه) مه گرفتگی همراه با کاهش دید است همچنین اکثر محورهای استان ایلام گرد و خاک همراه با کاهش دید گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

کد خبر 396510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =