همشهری آنلاین: کارگردان «لاتاری» درباره سوتفاهم پیش آمده درباره سکانسی از فیلم که به صورت ناکامل و غیرهماهنگ منتشر شده، توضیحاتی داد.

سینما

به گزارش ایسنا، محمد حسین مهدویان در متنی که منتشر کرده آورده است:«پخش  نسخه‌ی ناقص و غیرآماده‌ی سکانسی از فیلم سینمایی«لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی‌احترامی داشته‌اند.

فیلم «لاتاری» درباره‌ی غیرت ایرانی است. غیرت همه‌ی ایرانی‌ها. غیرت و ناموس‌پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی‌تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت‌ساله‌ی ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده‌اند.

مادران صبور و پاک‌سرشت شما و همه ایرانیان مایه‌ی افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه‌ی شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم‌سازی و فعالیت هنری می‌پرداختیم. ما خوزستان را همیشه خانه‌ی خود دانسته‌ایم و به خاک و مردم‌اش عشق ورزیده‌ایم.

در گروه سازنده‌ی فیلم چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده‌اند. از جمله ابراهیم امینی نویسنده، حمید فرخ‌نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتی فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده‌ی «لاتاری» پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه‌ی نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.»

«لاتاری» در جشنواره‌ی فیلم فجر پیش‌رو رونمایی خواهد شد.

محمد حسین مهدویان کارگردانی فیلم‌های چون «ماجرای نیمروز» و «ایستاده در غبار» را برعهده داشته است.

کد خبر 395100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =