همشهری آنلاین: سامان قدوس۳ نوامبر ۱۹۹۳ از پدر و مادری ایرانی در شهر مالمو در سوئد متولد شد. والدین او اهل خوزستان هستند.

ghoddous

سامان قدوس بازیکن ملی‌پوش ایرانی است که تا قبل از دعوت توسط کارلوس‌ کی‌روش کمتر فوتبال‌دوست ایرانی او را می‌شناخت  از پدر و مادر خوزستانی است که از سادات گوشه دزفول می‌باشند.

سامان كه تجربه بازي در سه تيم سوئدي را داشت در چهارمين انتخاب به تيم اوستر شوندس پيوست در بازي‌هايش در همين تيم بود كه مورد توجه سرمربيان دو تيم ملي ايران و سوئد قرار گرفت و از سوي هر دو دعوت شد اما او تصميم گرفت براي تيم ملي ايران بازي كند.

سامان تا قبل از دعوت از سوي كارلوس‌ كي‌روش، در دو بازي دوستانه تيم ملي سوئد هم بازي كرده بود.

وي اولين بازي خود براي تيم ملي ايران را 13 مهر سال 1396 در مسابقه دوستانه مقابل توگو انجام داد.

  • سامان قدوس به لالیگا پیوست؟
  • اگرچه خبر فوق در رسانه‌ها منتشر شد اما سامان قدوس مهاجم ایرانی باشگاه اوسترشوندس سوئد، در مصاحبه با Östersunds-Posten اخبار پیوستنش به هوئسکا اسپانیا را رد و اعلام کرد تنها قصد بازدید از این باشگاه را داشته است
  • قدوس به رن فرانسه پیوست

قدوس: بسیار خوشحالم که رن یکی از بهترین و بزرگ‌ترین تیم‌های اروپایی است. من به اسپانیا هم رفته بودم تا با باشگاه اوئسکا آشنا شوم اما پیشنهاد تیم رن فرانسه را پذیرفتم.

  • پیوستن قدوس به رن منتفی شد

داستان پیچیده انتقال سامان قدوس همچنان ادامه دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، در حالی که گفته می‌شد سامان قدوس بازیکن ۲۴ ساله ایرانی به تیم رن فرانسه خواهد پیوست ولی انتقال نافرجام این بازیکن به اوئسکا اسپانیا و حاشیه‌ای ایجاد شده باعث شد تا رن از جذب این بازیکن منصرف و گزینه‌های دیگر را بررسی کند. باید ببینیم سرنوشت سامان قدوس در ادامه فصل نقل و انتقالات چه خواهد شد

کد خبر 393350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =