همشهری آنلاین: پس از استعفای خوشدل، رئیس پیشین انجمن والیبال کارگری کشور، سید امیر حسینی در حکمی علی شاکری را به عنوان رئیس انجمن والیبال فدراسیون ورزش کارگری منصوب کرد.

Hosseyni- Shakeri

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، در مراسم معارفه رئیس جدید انجمن والیبال کارگران، سید امیر حسینی ضمن تشکر از خدمات ارزنده خوشدل (رئیس قبلی انجمن) گفت: ایشان سال‌ها مسئولیت دبیری فدراسیون و انجمن والیبال کارگری را بر عهده داشتند که زحمات زیادی را در پیشبرد ورزش کارگری انجام دادند و کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشتند، ولی به دلیل تراکم امورات شخصی از این هر دو سمت خود استعفا دادند.

حسینی در ادامه با اشاره به وضعیت انجمن‌های ورزش کارگری افزود: در حال حاضر فدراسیون هیچگونه بودجه مصوب و دولتی را از هیچ نهادی دریافت نمی‌کند و از این رو انجمن‌های ورزش کارگری نیز به صورت مردمی اداره می‌شوند که در این زمینه باید با ابتکار و خلاقیت موجبات پیشبرد و گسترش ورزش کارگری را در جامعه فراهم سازند.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به توانمندی آقای شاکری در امور ورزشی یادآور شد: با توجه به اهمیت ورزش والیبال در کشور و همچنین در خانواده بزرگ کار و تلاش و همچنین ظرفیت‌ها و توانمندی آقای شاکری تصمیم گرفتیم تا این مسئولیت را به ایشان واگذار نماییم که اطمینان دارم همانند کارنامه درخشانی که از ایشان در ورزش و رسانه‌ها موجود می‌باشد، می‌تواند دوران جدیدی را در ورزش والیبال کارگران آغاز نماید. والیبال کارگری دو فرصت بین‌المللی برای درخشیدن در جهان را پیش رو دارد، یکی مسابقات جهانی ورزش کارگری که تیم‌های اعزامی در آن خوش درخشیدند و دیگری رقابت‌های جهانی شرکت‌ها که در پیش روی ورزشکاران این رشته است و سال آینده در فرانسه برگزار می‌گردد.

حسینی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های ورزش کارگری اظهار داشت: در ورزش کارگری ظرفیت‌های زیادی وجود دارد که نیازمند برنامه‌ریزی، ایده و خلاقیت می‌باشد و باید افرادی که خواستار خدمت هستند همکاری نموده تا این ورزش را در جامعه به جایگاه اصلی خود برسانند و در واقع این مهم را تبدیل به مسئله‌ای مورد توجه در خانواده بزرگ کار و تلاش کنند.

علی شاکری از چهره‌های آشنا در میان اصحاب رسانه بوده و سابقه مدیریت روابط عمومی در فدراسیون تنیس و حضور در کمیته والیبال ساحلی کشور را دارا می‌باشد.

کد خبر 391591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =