همشهری آنلاین: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متهمین شکار ۲ قلاده جوجه تیغی به چاپ ۱۴ متر بنر با موضوع ارزش حیوانات در حیات وحش کهگیلویه و بویراحمد محکوم شدند.

محکوم شدن شکارچی جوجه‌تیغی به چاپ ۱۴ متر بنر با موضوع محیط زیست

به گزارش ایسنا، سید اسدالله هاشمی در جمع خبرنگاران افزود: این متهمین فرصت دارند با هماهنگی اجرای احکام کیفری حداکثر ظرف مدت یک ماه 7 عدد بنر به طول 2 و عرض 1 متر در میادین شهر قلعه رئیسی نصب کند.

وی بیان کرد: در استان با تعاملات خوب و قابل قبولی که با مراجع انتظامی و قضایی ایجاد شده، مامورین نیروی انتظامی پاسگاه کوشک قلعه رئیسی به 2 نفر متخلف برخورد می‌کنند که بوسیله 3 قلاده سگ آموزش دیده، 2 قلاده جوجه تیغی شکار و به مقصد برازجان استان بوشهر در حرکت بودند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای متخلفین پرونده‌ای تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد که در ادامه رسیدگی متهمین به شکار 2 قلاده جوجه تیغی محکوم می‌شوند.

هاشمی ضمن تشکر ویژه از توجه دادیار محترم شعبه اول دادگاه عمومی بخش چاروسا به مقوله حفظ و اهمیت محیط زیست گفت: متهمین به 18 میلیون ریال جریمه کیفری و چاپ 7 عدد بنر به طول 2 متر و عرض یک متر با مضامین ارزش حیوانات در حیات وحش و فتوای مراجع عالیقدر کشور در مورد احکام شرعی خوردن گوشت جوجه تیغی، چاپ و در سطح شهر قلعه رئیسی و مکان‌های پرتردد نصب کند.

کد خبر 391446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =