همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ادعای ترامپ مبنی بر در اختیار گذاشتن موشک به یمن از سوی جمهوری اسلامی ایران بی اساس است.

محمدعلی جعفری

 

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری مراسم ترحیم پدرسرلشکر قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران این مطلب را عنوان کرد.

وی درپاسخ به ادعای ترامپ مبنی بر کمک موشکی جمهوری اسلامی ایران به یمن اظهارکرد: آقای ترامپ حرفهای غلط بی اساس و دروغ زیاد زده است و تهمت های زیادی به ایران زده که این هم یکی از آن تهمت ها است.

فرمانده کل سپاه توضیح داد: ما اصلا امکان انتقال موشک به یمن را نداریم و موشکها متعلق به خود آنها است که بردش را اضافه کردند و در راستای انتقام خون شهدای شان استفاده کردند.

سرلشکرجعفری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اظهارات سعدالحریری که گفته است به دلیل دخالت های ایران در منطقه استعفا داده ام ، افزود: استعفایی که در ریاض داده شود پیامش مشخص است که این فرد نوکر عربستان است و در واقع به سفارش رژیم صهیونیستی و عربستان این کار را انجام داده است به امید اینکه بتواند وضعیت داخلی لبنان را برهم بزند.

وی در پاسخ به ادعای ترامپ مبنی بر کمک موشکی جمهوری اسلامی ایران به یمن گفت: آقای ترامپ حرفهای غلط بی اساس و دروغ زیاد زده است و تهمت های زیادی به ایران زده که این هم یکی از آن تهمت ها است.

فرمانده کل سپاه توضیح داد: ما اصلا امکان انتقال موشک به یمن را نداریم و موشکها متعلق به خود آنها است که بردش را اضافه کردند و در راستای انتقام خون شهدای شان استفاده کردند.

سرلشکر جعفری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اظهارات سعدالحریری که گفته است به دلیل دخالت های ایران در منطقه استعفا داده ام اظهار کرد: استعفایی که در ریاض داده شود پیامش مشخص است که این فرد نوکر عربستان است و در واقع به سفارش رژیم صهیونیستی و عربستان این کار را انجام داده است به امید اینکه بتواند وضعیت داخلی لبنان را برهم بزند.

کد خبر 387428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =