همشهری آنلاین: نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر اعلام کرد که در نیمه نخست اسفند ماه امسال ۱۰ هزار میلیارد ریال برای اجرای زیرساخت‌های مسکن مهر در کشور اختصاص یافت.

مسکن مهر

به گزارش ایرنا، محمدرضا امیرکمالی در نشست شورای تامین مسکن استان البرز  افزود: این اعتبار صرف اجرای پروژه های برق رسانی ، آب رسانی و دیگر خدمات خواهد شد.

وی ادامه داد: از این میزان اعتبار 8 هزار میلیارد ریال به وزارت نیرو و 2 هزار میلیارد ریال به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شده است.

کمالی بیان داشت: با اختصاص این اعتبار که چهاردهم اسفند ماه ابلاغ شد، برای تامین زیرساخت‌های مسکن مهر در بخش آب و برق و سایر خدمات اقدامات اساسی صورت می‌گیرد.

نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر اضافه کرد: برای استفاده بهینه از این منابع نشست‌های توجیهی با مدیران دستگاه‌های ذیربط برگزار شده است.

کمالی با بیان اینکه دولت در سال‌های گذشته از نظر منابع مالی با مشکل مواجه بود ، گفت: بخشی از هزینه‌های مسکن مهر به علت تنگناها تامین نشد.

وی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته در چند سال اخیر 3 هزار و 500 میلیارد ریال برای ساخت و تامین برق، آب و گاز مسکن مهر استان البرز پیش‌بینی شده بود که تمام این بودجه محقق نشد.

کمالی گفت: از مجموع این رقم پیش‌بینی شده در بخش آب، فاضلاب و برق مسکن مهر البرز تنها 150 میلیارد ریال تامین شد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌های مرتبط در استان البرز باید نیازهای خود را در این حوزه اعلام کنند تا مسکن مهر دراسرع وقت به مردم واگذار شود.

کد خبر 364819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =