همشهری‌آنلاین: تماشاخانه سه نقطه در سومین روز از سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، میزبان اجرای دو نمایش "به خاطر پدرم" و " رادیو تئاتر شین"در بخش به علاوه فجر جشنواره سی و پنجم است.

نمایش "به خاطر پدرم" نوشته و کار سعید کاظمی اولین اجرای خود را از ساعت 18 در تماشاخانه خسرو شکیبایی سه نقطه آغاز می کند.

این نمایش 50 دقیقه‌ای باره پدر و پسری است که روحیه‌هاي متفاوتی نسبت به هم دارند. تضاد رفتاری این دو باعث می‌شود که رابطه‌ای کاملا سرد را تا سالیان متمادی در پیش گیرند اما پس از وقوع حوادثی که ناخواسته رخ می‌دهد هر دو به درک جدیدی از هم می‌رسند. پسر

در پی آن‌ است که با انجام کاری که پدرش به آن علاقه‌مند است خوشحالی او را بببیند. گروه اجرایی این اثر عبارتند از: بازیگران: امین اسکندریان، محبوبه تفضلی،دستیار کارگردان: سودابه غفاری،موسیقی و افکت: اشکان دباغ، پویان ابراهیمی،منشی صحنه: الناز رضایی، مدیر صحنه: عدنان سید کاظمی،عکاس و فیلمبردار: شهاب امرایی، زهره سلیمی، مدیر اجرایی: داوود سلیمانی ،مشاور رسانه‌ای: معصومه رضایی.

اجرای دوم و پایانی اين نمايش در بخش به علاوه فجر جشنواره سی و پنجم، روز دوشنبه چهارم بهمن ماه به پایان می‌رسد.علاقه‌مندان مي‌توانند برای خرید بلیت‌های این نمایش از طریق تماس با شماره تلفن:88952440 و یا از طریق لینک اینترنتی: http://www.tiwall.com/store/bekhatere-pedaram2 اقدام کنند.

سالن زنده یاد استاد رکن‌الدین خسروی سه نقطه نیز در ساعت 19 روز یکشنبه سوم بهمن ماه شاهد دومین و آخرین اجرای "رادیو تئاتر شین" نوشته متین نظری و کارگردانی محمدرضا جمال در بخش به علاوه تئاتر فجر است که تلفن 88952440 و لینک اینترنتی http://www.tiwall.com/fajrtheater35-plus/radioteatrshin2 آماده فروش بلیت‌های این اثر برای علاقه‌مندان است.

کد خبر 359524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =