همشهری آنلاین- فتانه انفرادی: سلام . من یک خبرنگارم، نه من خود خود خبرم. یک خبر آنلاینم .فرزند تو که "یونس" شدی و دریاهای معرفت را در هم نوردیدی و شکر و شکر و صبر و نو اوری را در هم آمیختی.

بله من يك خبرآنلاينم كه از بس پرشتابم، هيچ كاغذي نمي‌تواند خانه‌ام باشد و هيچ قلمي هم نمي‌تواند پا به پاي حروفم بدود.

من يك خبرم. يك خبرآنلاين، با خلقتي ويژه و متولد‌شده از پدري به نام" يونس شكرخواه ". هرجا مي‌روم و شناسنامه ام را نشان مي‌دهم ، همه به احترامم بر مي‌ خيزند اما من مي‌دانم اين همه احترام و سر تعظيمي كه جهان رسانه براي من فرود مي‌آوردنه براي من ، بل براي پدر من است. مردي كه كلمات به احترامش برمي‌خيزند و قلم‌ها در شرح عظمت و بي ادعايي و تواضعش بسيار نوشته اند.

من يك خبر آنلاينم، فرزند يونس شكرخواه، فرزند خلف پدري كه اطلاع رساني ايران عزيز را با تحولي احترام برانگيز گامي چند به پيش برد، آن‌سان كه همه پيشرفت رسانه را از آرزو به آرمان تبديل كنيم .

من يك خبر آنلاينم . فرزند پدري كه هزار در هزار فرزند نديده دارد و نوه و نتيجه هم فراوان، آنها هم پدر را عزيز مي‌شمارند، اصلا هركس خبر را مي‌شناسد و از رسانه نوري دريافت كرده است خود را مشغول الذمه استاد مي‌داند و شاگرد او.

و من آمده ام تا اينجا، به نيابت از همه اهالي خبر بگويم: سلام پدر، خدا قوت. قامت رشيدت تا همسايگي خورشيد بلند باد و تولدت مبارك.

کد خبر 338010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =