همشهری‌آنلاین: دور جدید کنسرت‌های شهرام ناظری خوانندهنامی و فرزندش حافظ ناظری در قالب کنسرت «ناگفته، فصل نو» در فضای باز برج میلاد روی صحنه می‌رود.

ناظری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا؛ علی نیکونیا ،مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر، در توضیح این کنسرت گفت: با توجه به استقبال از اجرای کنسرت‌های سال گذشته، پروژه ناگفته شهرام ناظری و حافظ ناظری، در تهران و شهرهای ایران، در فضایی نو و تحت عنوان «ناگفته، فصل نو» برگزار خواهد شد.

نیکونیا در ادامه افزود: این کنسرت به دلیل پیگیری علاقه‌مندان و مخاطبان و به سبب تمدید‌های گذشته با تمهیداتی خاص در مرداد ماه ۱۳۹۵ در فضای باز برج میلاد تهران با طرحی جدید با امکان حضور فراتر هنردوستان، توسط موسسه آوای هنر برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند در پایگاه اینترنتی www.84200.ir از قسمت خبرم کن مرتبط با این رویداد، در امکان اطلاع رسانی رایگان فروش بلیت این کنسرت شماره همراه خود را ثبت نمایند.

در توضیح این کنسرت در بروشور این برنامه آمده: «پروژه ناگفته، موسیقی‌ای که با پایبندی به اصول و حفظ گوهر سرچشمه شرقی اش، آمیخته با هارمونی و ارکستراسیون مدرن موسیقی غرب، موسیقی جدیدی را از این پیوند به وجود آورده ...»

کد خبر 337851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =