همشهری آنلاین: در راستای ادامه برنامه های اجرایی برای حمایت از کمپین آسمان آبی - زمین پاک، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۱۱ گفت: به منظور اجرای طرح خط سفید، افزایش هوشمند سازی و نصب دوربین‌های ترافیکی در محدوده منطقه ۱۱ اجرایی می شود.

به گزارش ایسنا، سجاد زارع صفت با بیان این که به منظور اجرای بهینه خط سفید و پوشش دهی کامل سطح محدوده جلساتی با پلیس راهور تهران بزرگ و شرکت کنترل ترافیک و شرکت مشاور داشته ایم، افزود: در این راستا تدابیر اندیشیده شده و تعاملات اجرایی فی مابین برای اجرای این طرح فرهنگی ارزشمند، مفید است.

وی خاطرنشان کرد: در این دیدارها و نشست ها و بازدیدهای میدانی که با حضورشهردار منطقه 11معاونت ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ، سرکلانتر منطقه و رییس پلیس منطقه 11 انجام شد؛ افزایش سهم ITS (هوشمند سازی ) منطقه ای ، نصب دوربین های ترافیکی و راهکارهای اجرایی طرح خط سفید مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، زارع صفت افزود: اصلاح رفتار شهروندی ، توجه جدی رانندگان به رعایت قوانین و مقررات رانندگی و نظم و حرکت بین خطوط با تشدید و جدیت دراعمال قانون و ضرورت ورود پلیس و همگرایی با پلیس راهور ایجاد خواهد شد که هم اکنون طرح تشدید اعمال قانون در محدوده بازار تهران اجرایی شده و از این پس در محدوده طرح ترافیک و محدوده شهر تهران نیز انجام خواهد شد.

 

کد خبر 296020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =