همشهری آنلاین: هواپیمای مسیر تهران-چابهار که قرار بود در سه فرودگاه مهرآباد تهران، زاهدان و چابهار مسافران را جابجا کند پس از دقایقی پرواز بر اثر نقص فنی در یکی از موتورها مجددا به فرودگاه مهرآباد بازگشت و سبب لغو پروازهای این مسیر شد.

هواپیما

مسوول روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر مسیر تهران - زاهدان - چابهار و بالعکس با شماره پرواز 383 که قرار بود ساعت شش و 25 دقیقه فرودگاه مهرآباد را به سمت زاهدان ترک کند با حدود دو ساعت و 50 دقیقه تاخیر ساعت 9 و هشت دقیقه از فرودگاه به پرواز در آمد.

'حمیدرضا پارسا' افزود: این هواپیما پس از دقایقی پرواز مجددا به علت نقص فنی در یکی از موتورها به فرودگاه مهرآباد برگشت و اکنون مسافران در سرسرای انتظار این فرودگاه منتظر پرواز مجدد در مسیر هستند.

وی گفت: با توجه به این تاخیر و نقص فنی، پرواز چهار مسیر تهران - چابهار، زاهدان - چابهار، چابهار - زاهدان و چابهار - تهران باطل اعلام شد.

وی افزود: این در حالی است که بر اساس اطلاعات رسیده پرواز تهران - زاهدان ساعت 14 و 30 دقیقه فرودگاه مهرآباد را به سمت مقصد ترک خواهد کرد.

کد خبر 282791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =