همشهری‌آنلاین: عضو شورای شهر تهران لازمه الکترونیکی شدن تهران را اطلاع رسانی به مردم در قالب برگزاری نمایشگاه‌های رسانه‌های دیجیتال و توسعه فناوری اطلاعات با هدف آشناسازی شهروندان با این ابزارهای دنیای مدرن عنوان کرد.

اپلیکیشن

به گزارش مهر، ابوالفضل قناعتی با اشاره به رویکرد شورای شهر و شهرداری تهران برای رسیدن به هدف الکترونیکی شدن این شهر،گفت: شهرداری تهران، در راستای مدیریت و اجرای پروژه‌های شهری، فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی از قبیل فرهنگی، اجتماعی، مدیریت شهری، علمی فناوری و ورزشی را در سطح كلان، برای مردم تهران انجام می‌دهد. از این رو برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگوی تهران یکی از برنامه های مورد حمایت شهرداری و شورای شهر است که در جهت آشنایی افكار عمومی با اقدامات انجام گرفته در حوزه رسانه‌های دیجیتال و فناوری اطلاعات برپا خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از بوستان‌ها، فرهنگسراها، خانه‌های فرهنگ در اجرای نمایشگاه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در سطح شهر تهران گفت: هر نمایشگاهی مخاطب خاص خود را دارد اما با توجه به فراگیرشدن تکنولوژی در میان مردم، به نظر می‌رسد برگزاری این نمایشگاهها درسطح شهر می تواند با استقبال خوبی روبه رو شود و از طرفی قشر برگزیده جامعه نظیر قشر دانشگاهی و علمی از این نمایشگاه به نحو احسنت سود خواهند برد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزاری نمایشگاههای رسانه دیجیتال را گامی مهم در جهت الكترونیكی شدن شهر تهران برشمرد و افزود: علاوه بر اینكه شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف شهری و اجتماعی خدمات عرضه می‌كند، باید در حوزه الكترونیكی شدن شهر تهران به عنوان پایتخت کور وارد عمل شود و در این بخش ارائه خدمت كند.

قناعتی با بیان لزوم حمایت شهرداری و شورای شهر از برگزاری جشنواره ها و نمایشگاههایی از این قبیل گفت: شورای شهر تهران، از هر اقدامی که منتج به کمك در جامعه و انسجام همكاری و همبستگی شود و نیز ارتباط خانوادگی و سبك زندگی مطلوب درفضای دیجیتال را ترویج كند حمایت می كند.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اول تا هفتم شهریور، از ساعت 10 تا 21 در بوستان گفتگو تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر 269585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =